Geriausi kurortai Airijoje

Ar Airija atrodo tokia šalis, į kurią žmonės galėtų traukti pailsėti, paatostogauti, taip kaip tai daro vykdami į Turkiją ar kitus šiltus kraštus? Dauguma lietuvių atsakys ne. Tačiau šis atsakymas yra ir teisingas ir neteisingas, nes nors Airija ir neturi įvaizdžio, kaip kurortinė šalis, į kurią turistai plūsta iš viso Pasaulio tam, kad pailsėtų, tačiau joje tikrai yra kurortų ir tikrai yra gerų kurortų. Bet kokie gi yra geriausi kurortai Airijoje? Visiems knieti sužinoti atsakymą į šį klausimą, nes visi, vykdami į svečią šalį, kurios gerai nepažįsta, norėtų sužinoti, kas yra geriausia ir verta jų brangaus laiko bei ne ką mažiau brangių pinigų. Geriausi kurortai Airijoje yra labai įvairūs, kadangi kurortų gali būti labai įvairių. Tikriausiai reikėtų pradėti nuo pačių pradžių ir išsiaiškinti, kas yra tie kurortai, kokie jie yra ir tik tada bandyti suprasti, kas yra geriausi kurortai Airijoje. Visa tai bandysime išsiaiškinti šiame straipsnyje, tad jei planuojate vykti į Airiją ir joje bandyti pailsėti ar pasimėgauti įvairia veikla, kuria nesimėgaujate kasdien, nepabėkite nuo savo kompiuterių ir pasistenkite perskaityti visą šį straipsnį, kuris turėtų būti naudingas ir labai tikimės, nenuobodus.

Taigi, kas yra kurortas? Kurortas, tai vieta, skirta žmonių poilsiui bei atostogoms. Kurortas gali būti viena vienintelė vieta, o taip pat ir visas ištisas miestas ar net kurortinis regionas. Geriausi kurortai Anglijoje, labai dažnai gali būti ištisi miestai, kurie dėl vienos įžymios, turistus traukiančios vietos, buvo paversti į pramogų centrus, su įspūdingu naktiniu gyvenimu, prabangiais viešbučiais ir visais kitais būtinais atributais tam, kad pritrauktų kuo daugiau turistų ir tai padėtų šalies ekonomikai. Nors Airija ir nėra įvardijama kaip turizmo šalis, tačiau šiokią tokią jos ekonomikos dalį sudaro ir turizmas, kiekvienais metais prie bvp prisidedantis bent keliais procentais. Kai jau išsiaiškinome, kas yra kurortai, artėjame prie mums rūpimo klausimo – kokie yra geriausi kurortai Anglijoje. Dabar eikime prie sekančio etapo ir išsiaiškinkime, kokie yra kurortų tipai. Tikriausiai patys populiariausi ir labiausiai paplitę kurortai yra tie, kurie įsikūrę prie jūros. Dažniausiai tai yra paprasčiausias paplūdimys, kuriame yra kavinės, barai, įvairios kitos pramogos, tokios kaip paplūdimio tinklinis ar įvairios vandens transporto priemonės, kurias galima išsinuomoti. Netoli tokio kurortinio paplūdimio, paprastai būna ir nameliai, kuriuos galima išsinuomoti. Tiesa, jie dažniausiai būna labai brangūs. Kaip taisyklė – kuo arčiau jūros, tuo brangiau. Toks miestas, kurio pakraštyje yra jūra ir paplūdimys, dažnai visas yra paverstas į didžiulę pramogų bazę, kurioje gausu įvairiausių atrakcijų, kino teatrų, kavinių ir restoranų, viešbučių. Kaip jau žinote, Airija yra sala, jūrinė valstybė, iš visų pusių apsupta vandens. Tai reiškia, kad geriausi kurortai Airijoje gali būti rasti būtent prie vandens, paplūdimiuose. Ne tik Airijoje, bet ir visoje didžiojoje Britanijoje, gausu pakrančių ,kuriose yra įsikūrę paplūdimių kurortai, kasmet pritraukiantys tūkstančius turistų. Jei esate mėgėjas pasimaudyti ir pagulėti šalia vandens, tada vasarą galite vykti į Airiją, kadangi geriausi kurortai Airijoje siūlo daug puikių vietų šalie vandens, kur galėsite ištiesti kojas ir pailsėti. Klimatas Airijoje vasarą yra labai panašus kaip ir Lietuvoje, vienintelis skirtumas, kad ten yra šiek tiek žemesnė temperatūra bei dažniau lyja. Tačiau jei protingai atsižvelgsite į sinoptikų prognozes, tai tikrai neturėtų sutrukdyti jums ir sugadinti jūsų atostogų.

Kaip bebūtų, geriausi kurortai Airijoje nėra vien tik paplūdimiai. Juk yra ir kitokių kurortų, ypač tokioje šaunioje ir turtingoje valstybėje, kaip Airija. Kitas būdas pailsėti ir pabėgti nuo visko, tai slidinėjimas. Pasaulyje ypač populiarėjanti laisvalaikio praleidimo ir sporto šaka, Airijoje neturi labai kuo pasigirti. Geriausi kurortai Airijoje nėra slidinėjimo kurortai, nors jei esate didelis slidinėjimo entuziastas, iš Airijos galite nuvykti į Škotiją, kuri turi begalę nuostabių slidinėjimo trasų ir yra visai netoli nuo Airijos.

Geriausi kurortai Airijoje, šalia paplūdimių, gali būti įvairūs SPA centrai, stovyklos, kempingai. Jie yra išsidėstę visoje šalyje, nėra vieno tokio super centro, kuris traukia visus turistus ir yra geriausias. Informacijos apie kiekvieną kurortą atskirai geriausia ieškoti internete, dar prieš išvykstant. Jei vis dar turite kažkokiū konkrečių klausimų, patariame Jums taip ir padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *