Geriausi kurortai Anglijoje

Anglija nėra ta šalis, į kurią žmonės būriais važiuoja papoilsiauti gamtoje. Galbūt tai yra dėl pakankamai nepalankaus Anglijos klimato? Juk ten visuomet lyja ir yra darganota, pučia gan stiprus vėjas. Tad žmonės daug mieliau važiuoja į šiltesnius kraštus, tokie kaip Turkija ar Italija. Tačiau ir Anglijoje galima pasimėgauti gamta ir pailsėti po atviru dangumi. Tad kokie gi tie geriausi kurortai Anglijoje? Vienus jie žavi ir traukia, kitiems jie atrodo nepatrauklūs ir neverti dėmesio. Čia žinoma asmeninis reikalas, tad ir palikime kiekvienam asmeniškai nuspręsti, ar geriausi kurortai Anglijoje atitinka jų keliamus standartus ar ne.

Anglijos gamta jau savaime yra gana komplikuota. Visur vyrauja uolos, kalnai, priėjimų prie jūros yra gana mažai. Tokia gamta lietuviams, pratusiems prie lygumų, puraus pajūrio smėliuko ir samanotų miškų gali pasirodyti ganėtinai keista. Geriausi kurortai Anglijoje yra įsikūrę ne kur kitur, bet būtent tokioje gamtoje. O tai reiškia, kad ir joje įmanoma pasimėgauti gamtos suteikiamais malonumais ir atsipalaiduoti.

Nereikia užmiršti, jog Anglija yra jūros valstybė. Taip buvo visais laikais, net ir pačiais seniausiais. Anglija klestėjo tuomet, kai vystė savo prekybos tinklus, naudodamiesi puikiai išvystyta laivininkyste, taip pat triuškino visus savo priešus panaudojant karinį laivyną. Šie faktai parodo, kad jūra Anglijai ir patiems anglams yra svarbi ne tik istoriškai, bet ir gyvybiškai. Geriausi kurortai Anglijoje dažnai gali būti įsikūrę prie jūros. Tai nebūtinai turi būti tradicinis kempingas, visiškai nepanašus į tradicinį paplūdimį. Kurortų, kaip ir žmonių, Anglijoje yra labai įvairių, tad rasti čia galima tikrai visko. Ši šalis ypač pasižymi įvairove, tad jei pastoviai keliausite, tikrai nenuobodžiausite ir jums niekada neteks patirti monotonijos jausmo. Tad pakalbėkime apie tai, kokie yra geriausi kurortai Anglijoje, įsikūrę netoliese jūros? Pakalbėkime apie jų praeitį bei dabartį, taip pat ir ateities planus bei vizijas.

Tai, ką mes turime šiandien. Tai yra 12 didžiuliai ir kažkur 45 mažesni kurortai, išsidėstę palei Anglijos pakrantes. Sunku pasakyti, ar tai yra geriausi kurortai Anglijoje, bet be abejonės visi jie yra verti jūsų laiko, dėmesio ir pinigų. Dauguma šių kurortų turistų viliojimu suinteresuoti jau nuo 19 amžiaus ir sudaro bene didžiausią Anglijos turizmo šaką. Jie sudaro apie 13 procentų visų Anglijos iš turizmo gaunamų pajamų.

Jus, kaip turistus suinteresuotus pakeliauti po šią šalį ir sužinoti, kokie gi yra geriausi kurortai Anglijoje, tikriausiai labiausiai domina visų šių kurortų pavadinimai. Pateiksime jums pačių svarbiausių ir jūsų dėmesio verčiausių kurortų Anglijoje pavadinimus, tad galėsite internete paieškoti informacijos apie juos, arba padiskutuoti šia tema su savo draugais ir pažįstamais. Geriausi kurortai Anglijoje: Scarborough, Skegness, Great Yarmouth, Lowestoft, Southend on Sea, Margate, Ramsgate, Eastbourne, Brighton and Hove, Bognor Regis, Isle of Wight, Bournemouth, Poole, Torbay, Newquay, Weston super Mare, Southport, Blackpool, Isle of Man, Morecambe. Kiekviena ši vietovė, netoliese turi mažesnių, pigesnių kurortinių kaimelių, kurie yra labiau skirti ramybės ieškantiems turistams. Tai nebūtinai yra PATYS geriausi kurortai Anglijoje, juk kiekvieno skonis yra skirtingas ir tas pats kurortas vienam žmogui gali atrodyti tiesiog puikus, o kitam nepakenčiamas. Taip yra dėl to, kad skiriasi žmonių poreikiai. Būtent pagal juos ir reikėtų išsirinkti kurortą, į kurį norėtumėte keliauti. Geriausi kurortai Anglijoje negali būti apibrėžti kažkokiomis tiksliomis ribomis, kiekvienas žmogus turi atrasti tai, kas jam geriausia. Tiesiog tuomet, kai išsiaiškinsite, ko iš tikrųjų norite, galėsite pasinaudoti patarimai ir pagal poreikius išsirinkti rekomenduotiną, geriau pagarsėjusią vietą poilsiui Anglijoje. Jei norite ramybės, vienumos ir atsipalaidavimo, tai jums derėtų patraukti į mažą kurortinį miestelį esantį šalia jūros arba kempingą. Tačiau, jei jūsų norai yra kiek kitokie – pavyzdžiui gerai pasilinksminti, pamatyti įžymiausias vietas ir papramogauti, jums tikriausiai reikia vykti į didžiuosius miestus, siūlančius didžiausius malonumus. Nereikia pamiršti, kad tai jums atsieis kur kas daugiau pinigų, nei tylus poilsis provincijoje ar kempinge gamtoje.

Geriausi kurortai Anglijoje turi būti atrandami kiekvieno asmeniškai. Anglija yra ta šalis, kuri tikrai gali tai pasiūlyti, nes yra labai įvairi, todėl kiekvienas turėtų rasti tai, ko ieškodamas atvyko čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *