Geriausi kurortai Egipte

Kai kalbama apie prabangias keliones į Raudonąją jūrą, teisingiausia būtų iš karto susiplanuoti, kuriame kurorte apsistosite, kadangi nuo to priklauso ir tai, ar visos jūsų užgaidos bus įvykdytos ir ar pavyks tobulai pailsėti. Su didžiuliu pasirinkimu iš egzotinių maršrutų ir 5 žvaigždučių viešbučių žėrėjimu, geriausi kurortai Egipte tikrai pasiūlys jums prabangų ir malonų poilsį.

Šarm El Šeicho spindesys

Jei jūs mėgstate blizgančią prabangą, tuomet geriausi kurortai Egipte gali būti tikrai įspūdingi ir šviečiantys prabanga, pavyzdžiui, puošeiviškas Sharm El Šeichas yra kaip tik jums. Raudonoji jūra tai lyg Rivjeros šiuolaikiškiausias taškelis, o kosmopolitiniai miesto paramsčiai – jo medžiaga su išpuoselėtais parduotuvių rajonais, judriais turgumis ir elegantiškais restoranais, visais šalia idiliškų paplūdimių ir jūrų, prisipildančių iki kraštų su koralų rifais ir neįtikėtinu vandeniniu gyvenimu. Buvimas egzotinėje Rifo Oazėje, Mėlynoje įlankoje, jūs būsite išlepinti kiekvieną dieną, kadangi tai tikrai geriausi kurortai Egipte. Geras sprendimas taip pat atvyksti į ryškųjį Hurghadą, kitą karštąjį tašką išskirtinėms kelionėms į Raudonąją jūrą.

Ramesnei poilsio rūšiai, galite pasirinkti raminančią Makadi įlanką. Ši gražiai suprojektuota poilsio vieta išskiria klase ir turtingais poilsio vietos viešbučiais, išsiskiriančiais aplinkui spindinčia nuo saulės smėlėta įlanka. Kadangi čia yra geriausi kurortai Egipte, jūs turėsite pasaulinės klasės vandens procedūrų salono abonementą ir pirmos rūšies pramogas pačioje viešbučio viduje. Jei norite pasimėgauti puikiu poilsiu ir prabanga 5 žvaigždučių poilsiavietėje prie Raudonosios jūros, geriausi kurortai Egipte jums pasiūlys crème de la crème.

Aktyvios pramogos ir maloni saulė

Geriausi kurortai Egipte yra ir visai šalia Nilo. Kelionėje į pietus, prie aukštesnės upės Nilo dalies, Asuane, jūs pastebėsite skirtingą bet subtilų, labiau tradicinį Afrikos pojūtį negu jūs galite rasti kur nors kitur palei Nilą. Tai yra atmosfera, kuri aprodo jums tolimiausius kraštus to ‘turistinio Egipto’, taip pat kur aukštos žvejybinės valtys margina vos ne visą upę, ir kur žmonės daro verslą, ar tik ilsisi lauke, kad stebėtų pasaulį ramybėje. Asuanas turi daug kaimyninių kultūrų istorinių palikimo, ypač ant Nerangios Salos, kuri yra upės Nilo viduryje.

Hurghada yra vienas iš geriausių kurortų Egipte, kuriame yra išvystyta vandens pramogų pramonė, kuri yra sudėtinga, todėl vargu ar išvysite tai kur nors kitur pasaulyje. Ši Raudonosios jūros pakrantės dalis yra turtinga povandenine augmenija ir fauna, šilti vandenys yra nesuskaitomos gyvūnų daugybės tėvynė, pavyzdžiui, atogrąžinių žuvų, kurios gyvena labai tankiai. Šie geriausi kurortai Egipte taip pat jums siūlo puikia galimybę panardyti po vandeniu ir paplaukioti burlaiviais. Laimei, abu veiksmai yra ir pasiekiami gausiai, kaip ir daug kitų vandeninių pramogų, ant ir žemiau jūros lygio. Naktį taip pat yra nemažai pramogų, kai poilsiavietė tampa gyva su judriais barais, kurie traukia jaunesnę klientūrą, nors visų amžių poilsiautojai tikrai gali prisijungti.

Pasislėpęs tarp nacionalinio parko Ras Mohammed ir Raudonosios jūros krantų, Sharm El Šeichas griebiasi to, ką galima būtų įvardinti Sinai Pusiasalio brangakmeniu. Daugeliui lankytojų labiausiai stulbinantis šios srities peizažas yra povandeninis – spalvinguose rifuose, supančiuose pusiasalį. Šie geriausi kurortai Egipte siūlo jums tikrai nemažai povandeninių pramogų: jūs galite plaukioti po vandeniu ar nerti į povandeninę koralinių sodų, laivo sudužimų ir mėlynų vandenų žaidimų aikštelę. Gyvenimas ant kranto yra jaudinantis ir ryškus taip pat, ir poilsio vietos centras siūlo tarptautinės virtuvės ir pasilinksminimo rinkinį, darydamas Sharm El Šeichą kosmopolitine poilsio vieta ir geriausiu kurortu Egipte.

Rojus kultūros ir poilsio megėjams

Jūs netrukus suprasite, kodėl Luksoras buvo pavadintas pačiu didžiausiu ore esančiu muziejumi – įspūdingas skaičius kokybiškų paminklų rajone yra tiesiog neprilygstamas. Tai tikras rojus kultūros mylėtojams, tai yra idealus kurortas tiems, kurie nori aplankyti adrenaliną įkvepiančius paminklus, kurie ribojasi su abejomis Nilo pusėmis: stulbinantis Karalių Slėnis, Tutankhamen Kapas, didingos Luksoro šventyklos, ir Karnak – didžiausia šventykla kada nors sukonstruota. Be šios įspūdingos istorijos, miestas siūlo turistams spalvingas kavines ir restoranus, ir turgus, kur jūs galite nupirkti vietoje meistriškai padarytas statybines prekes ir molio keramiką.

Nėra jokių abejonių, kad geriausi kurortai Egipte neapsieina ir be nuostabaus Makadi įlankos kurorto prie jūros. Makadi įlanka yra populiarus ir šiuolaikinis pajūrio kurortas, išdėstytas tarp dykumos kopų su nuostabiai ramiu kalno fonu. Makadi įlanka yra daugiau atsipalaidavusi negu kiti Egipto pajūrio kurortai tokie kaip Sharm El Šeichas, ir todėl jūs tikrai rasite pilną ramybę, o jūsų vakarinis pasilinksminimo pasirinkimas didžia dalimi priklausys nuo to, ką visi viešbučiai aprūpina. Marsa Alam taip pat yra daug daugiau santūrus negu ryškesnės Raudonoji jūra Rivjeros poilsio vietos. Tai yra viena iš tų poilsio vietų, kurias lankytojai įvertina kaip gerai išlaikyta paslaptimi, bet ne ilgam, kadangi, kad jos populiarumas tarp poilsiautojų didėja kasmet, ir tai taip pat netrukus taps geriausiais kurortais Egipte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *