Geriausi kurortai Suomijoje

Neapsakoma gamta

Suomijos gamta yra įspūdinga, tiesiog gniaužianti kvapą. Lietuvių ir bet kurioje kitoje kalboje nėra pakankamai būdvardžių tam, kad nusakytume jos grožį. Jei tik turite galimybę, būtinai nuvykite į Suomiją, pasigrožėti jos gamtos grožiu. Geriausi kurortai Suomijoje visą savo grožį atskleidžia žiemą, tad būtent šaltuoju metų laiku ir derėtų nuvykti į šią šalį. Tačiau kokius kurortus pasirinkti? Į kurį regioną keliauti? Šie ir dar daugelis kitų klausimų, gali kilti tiems, kurie niekada nėra keliavę į Suomiją ar kitas Skandinavijos regiono šalis. Tam, kad jums nebūtų taip sunku renkantis vietą į kurią keliauti ir nusprendžiant, kurie geriausi kurortai Suomijoje yra iš tiesų verti jūsų dėmesio, šiame straipsnyje pabandysime apžvelgti, kur geriausia nuvykti svečiuojantis Suomijoje.

Kerinti Laplandija

Laplandija

Didžioji dalis tikrų, užkietėjusių keliautojų, paklausti, kuri Suomijos dalis yra pati įdomiausia ir tikrai verta vizito, atsakytų, jog tai Laplandija. Ir ne veltui. Nuotykiai bei nauji patyrimai keliautojų čia laukia už kiekvieno kampo. O žinote kas yra pats geriausias dalykas, kalbant apie Laplandiją? Tai, jog nereikia laukti Šv. Kalėdų, jog susitiktumėte su Kalėdų seneliu.

Juokas juokais, bet geriausi kurortai Suomijoje yra ne kur kitur, o būtent Laplandijoje. Šis regionas yra iš tiesų patraukli kelionių vieta ne vien dėl to, jog čia galima rasti didžiulę įvairių paslaugų pasiūlą, bet taip pat ir dėl to, jog šis regionas pasižymi kontrastais. Vos per keletą akimirkų, jūs galite pabėgti nuo šurmulio ir triukšmo, kuris vyrauja mieste arba slidinėjimo kurorte ir nuvykti į visiškai laukinę, žmogaus rankų nepaliestą ir neužterštą gamtą, kurioje rasite visišką ramybę.

Pamirškite apie klimato atšilimą

Suomija žiemos metu

Tuo metu, kai visi žmonės dejuoja, jog žiemos darosi vis šiltesnės, o sniego vis mažiau, to negalima pasakyti apie Laplandiją. Geriausi kurortai Suomijoje, įsikūrę Laplandijos regione, tikrai nesiskundžia sniego trūkumu. Kiekvieną žiemą čia jo iškrinta pakankamai, kad galėtumėte pasidžiaugti visais žiemos siūlomais malonumais.

Taip pat, žiemos metu čia galite grožėtis nuostabiu dangumi, kuris pasidabina pačiomis įvairiausiomis spalvomis. Tarp kitko, žiemos čia yra labai ilgos – jos prasideda spalį ir tęsiasi net iki paties balandžio! 

Ruoškite slides!

Snieglentės Suomijoje
Slidinėjimas Suomijos kurortuose

Geriausi kurortai Suomijoje, ne išimtis ir Laplandijoje, kaip ir daugumoje kitų Skandinavijos regiono šalių, yra slidinėjimo kurortai. Daugybė nusileidimo takų, galingi liftai, įvairios pramogos, slidinėjimo mokytojai ir treneriai jums bei jūsų vaikams yra tai, ką rasite bene kiekviename slidinėjimo kurorte Laplandijoje.

Visa tai jums užtikrina gausybę ekstremalių pojūčių ir nepamirštamų akimirkų. Šie, neabejotinai geriausi kurortai Suomijoje, yra puikiai pritaikyti tiek vaikams, tiek senjorams, tad galite ten keliauti su visa savo šeima. Jei norite patirti iš tiesų daug nuotykių ir adrenalino, nepagailėkite pinigų ir išsinuomokite sniego motociklą ir pasivažinėkite po įspūdingą Laplandijos gamtą. Jei esate kiek ramesnis žmogus ir nenorite skrosti vėjo kartu su sniego motociklu, Laplandijoje nesunkiai galite rasti vietą, kurioje už atitinkamą kainą būsite pavežioti su rogėmis, kurias tempia tikri Kalėdų senio elniai! Na, ar jie iš tiesų yra Kalėdų senio, garantuoti negalime, bet patikiname, jog jie 100 procentiniai tikri. Geriausi kurortai Suomijoje – slidinėjimo kurortai, neturėtų būti vienintelės vietos kurias aplankysite, lankantis Laplandijoje. Keliautojai, kurie atvyksta į šį regioną, turėtų eiti ten, kur dar niekada nėra buvę ir padaryti tai, ko dar niekada nėra darę, kadangi tokia proga antrą kartą gyvenime gali ir nebepasitaikyti. Pavyzdžiui, pabandykite nueiti į tikrą, tradicišką, suomišką pirtį. Kai karštis taps nebepakeliamas, šokite į eketę ir pasinerkite į ledinį Suomijos ežero vandenį. Tokį patyrimą turėtumėte atsiminti tikrai ilgai.

Laplandijos magija

Vasara Suomijos užmiestyje

Jei geriausi kurortai Suomijoje, įsikūrę Laplandijoje, jus pavilios ne žiemos, o vasaros sezono metu, jūs taip pat turėsite kuom pasigrožėti. Kai patys suomiai šneka apie Laplandiją, jie jos gamtą apibūdina kaip magišką vietelę. Keliautojams, tikriausiai pats įdomiausias dalykas, kurio kitose vietose tikriausiai niekada neišvysite, tai nesibaigianti šviesa vasaros viduryje. Net ir naktį, čia šviesu taip pat, kaip ir dieną. Tai paveikia ne tik jūsų mintis, bet ir kūną – jis paprasčiausiai atsisako miegoti, kuomet už lango šviesu ir jūs galite nuveikti tiek daug nuostabių dalykų, kerinčioje Laplandijos gamtoje.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *