Geriausi kurortai Tunise

Taigi, ieškote kur apsistoti Tunise? Pristatysime jums tikrai nemažai lankytinų vietų ir nuostabiausius šios šalies kurortus – galite pasirinkti iš tikrai daugybės variantų ir išbandyti ne vieną kurortą, kadangi daugybė iš jų skiriasi savo gyvenimo stiliumi ir pramogų skaičiumi, tačiau visi geriausi kurortai Tunise tikrai rūpinasi savo svečiais ir žmonės visur yra labai draugiški. Be jokių abejonių, geriausi kurortai Tunise atitinka aukščiausius turizmo standartus.

Saulėtasis Hammametas

Hammamet yra miestas Tunise. Hammamet miestas yra visai šalia Tuniso miesto (tiktai 60 km) iš pietų į rytus nuo Cap Bon. Hammamet yra Nabeul rajone. Šiandien Hammamet, su apytiksliai 50 000 gyventojų yra žavingas, užsiėmęs žvejybinis uostas ir populiari turistinė poilsio vieta. Miestas yra žinomas dėl Jazmino. Tai yra kultūrinis centras viso rajono ir sumaišo turtingą istorinę praeitį su jo tradicijomis (barberiška tradicija) ir labai gyvybinga dabartimi. Dėl rytietiškų aspektų, kaip jūra ir Kasbah (tradicinė tvirtovė ir miestai su mečete, “hammam”, “suq” ir orkaitėmis), Hammamet yra pagrindinis turizmo centras centro srityje ir į šiaurę nuo Tuniso miesto.

Visai netoli Hammameto rasite ir kitą nuostabų miestelį, kuriame taip pat yra geriausi kurortai Tunise – tai Susas. Susas yra miestas centriniame Tunise. Esantis ant Hammamet Įlankos, tai yra 430 000 gyventojų tėvynė. Miestas turi Viduržemio jūros klimatą, su karštomis, sausomis vasaromis ir švelniomis šiltomis, šlapiomis žiemomis. Įsteigtas 9-ąjį šimtmetį pr. Kr. finikiečių, Susą iš pradžių pavadino Hadrumet. Šis miestas buvo svarbus ir senais laikais: tarnavo kaip karinis paštas taip pat kaip svarbus uostas. Vietinė ekonomika yra pagrįsta apdirbtu maistu, alyvų aliejumi ir tekstilės pramone taip pat kaip turizmu. Tai taip pat turi judrų ir užsiėmusį uostą.

Gamtos grožis ir ramybė

Kuomet aptariami geriausi kurortai Tunise, niekada nepamirštama ir Djerba. Djerba yra didžiausia sala Gabes įlankoje, nuo Tuniso pakrantės. Tai yra apytiksliai 60000 žmonių tėvynė. Djerba yra žinomas miestas savo švelniomis ir saikingomis žiemomis ir ilgomis karštomis vasaromis, sala yra žinoma kaip legendiniai namai ‘lotoso valgytojų’ ir Ulysses savarankiškų savanorių. Šiandien tai yra labai populiarus turistinis maršrutas ir be jokių abejonių vienas iš geriausių kurortų Tunise. Djerba yra centras Al-Ibadhiyah Islamo pakraipos ir taip pat turi pažymėtiną žydų bendruomenę. La Griba Sinagoga yra viena iš švenčiausių žydų svetainių Šiaurės Afrikoje. Tai traukia piligrimus kiekvieną gegužę iš visų pusių šalies.

Geriausi kurortai Tunise neapsiriboja tik keliomis vietomis: Monastiras taip pat viena iš žymiausių šalies vietų, kur turistai keliauja bet kuriuo metų laiku. Monastiras yra miestas centriniame Tunise. Išdėstytas Sahel rajone, Monastiras yra apytiksliai 41 400 gyventojų tėvynė. Miestas turi Viduržemio jūros klimatą su vidutine metine temperatūra diapazone 13-20C. Anksčiau tai buvo finikiečių prekybos centras, nes Monastiras buvo įsteigtas Kartaginiečių Romos Ruspina miesto griuvėsiuose. Tradicinis žvejybinis uostas, Monastiras šiandien yra pagrindinė turistinė poilsio vieta ir vienas iš geriausių kurortų Tunise.

Labai svarbus kurortas yra Tozeur. Tozeur yra oazė ir miestas centriniame Tunise. Miestas yra į šiaurės vakarus nuo Chott el-Djerid ir yra čia nuolat gyvenančių apytiksliai 40 000 gyventojų. Geriausi kurortai Tunise, kaip ir šis, pasižymi tuo kad oras yra malonus didžiąją metų dalį, tačiau šiame miestelyje oras gali būti tikrai įspūdingas – vasaros mėnesiai gali būti ekstremalūs su temperatūros pasiekimu net iki 45C. Geriausias laikas, skirtas aplankyti Tozeurą yra rudenį arba žeimą. Senoviniais laikais, šis oazės miestas buvo svarbus Romos avanpostas ir sustojantis punktas karavanams ant subSaharos prekybos maršruto. Šiandien tai garsus savo turizmo pramone miestas, kuris taip pat pasižymi ir įvairių rudens meno festivalių rengimu, nors ir kitais metų laikais čia tikrai rasite ką veikti.

Viduržemio jūros spindesys

Jeigu norite būti labai arti prie jūros, tuomet žinokite, kad geriausi kurortai Tunise yra visai arti Viduržemio jūros kranto. Pavyzdžiui, Tabarkos miestelis. Tabarka yra krantinis miestas Tuniso šiaurės vakaruose. Esantis tarp kalnų ir jūros, šis miestas turi maždaug 100 000 gyventojų. Taip pat turi Viduržemio jūros klimatą, su karštomis, sausomis vasaromis (Birželis-rugpjūtis) ir švelniomis, šlapiomis žiemomis (Gruodis-vasaris). Tabarka prasidėjo kaip senovinis finikiečių miestas ar gyvenvietė, pavadinta Tharbraca, ir yra paskutinis iš Numidian kultūros miestų. Tradiciškai žemės ūkio visuomenė, šiandien Tabarka yra žinomas kaip populiarus turistinis maršrutas ir yra įžymus jo koralu žvejybinės svetainės.

Nefta yra oazės miestas centriniame vakarų Tunise. Tai yra tėvynė apytiksliai 30, 000 gyventojų. Klimatas Nefta miestelyje yra minkštas ir sausas. Žiemos yra vėsios 20C, ir vasaros yra karštos su siroko vėjais, pučiančiais maloniai, todėl vasarą čia itin daug turistų. Sukurtas Numidians, Nefta miestelis klestėjo kaip svarbus organizavimo punktas karavanams. Vietinė ekonomika yra pagrįsta žemės ūkiu ir turizmu. Nefta yra taip pat trans-Saharan prekybos centras. Nefta yra ne tik tai, ką mes vadiname geriausiais kurortais Tunise, tačiau ir itin svarbus Islamo dvasinis paminklas – čia yra nuo senovės įsikūrę dvasiniai namai Sufism, mistiška Islamo šaka. Yra 24 mečetės senuose ketvirčiuose ir daugiau kaip 100 zawiyyas (šventovių).

Taigi, geriausi kurotai Tunise yra prie jūros, juose taip pat gausu skanaus maisto, puikaus oro ir nemažai kultūrinių bei religinių paminklų. Tikrai nėra lengva išsirinkti savo mėgstamiausią kurortą Tunise, kadangi visuose juose rasite kažką labai artimo sau ir net neabejojame, jog puikiai praleisite laiką su savo šeima ar draugais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *