Kainos Anglijoje

Dabar, kaip niekad populiaru važiuoti apsipirkti ar gerai praleisti laiką į kitą šalį. Tad kodėl gi to nepadaryti Anglijoje? Daugybė mūsų tautiečių vyksta į šią šalį trumpiems laiko tarpams, kad įsigytų naujų daiktų, kurie dažnai yra kur kas pigesni nei Lietuvoje, be to žymiai geresnės kokybės. Kainos Anglijoje nesikandžioja, ypač jei žinai kur ir ką reikia pirkti. Šis straipsnis ir yra skirtas visiems tiems, kurie žada nuvykti į Angliją ir ten leisti savo pinigus. Nesvarbu, ar jūsų kelionės tikslas pailsėti, įsigyti naujų gerų daiktų ar užsiiminėti spekuliacija ir grįžus į Lietuvą viską parduoti brangiau, čia rasite sau naudingos informacijos, kaip sutaupyti pinigų, kad kainos Anglijoje būtų dar draugiškesnės jūsų piniginės atžvilgiu.

Pabandykime detaliai išnagrinėti tipinio keliautojo tipinę kelionę ir sužinoti, kokios gi yra kiekvienos srities kainos Anglijoje. Jei keliausite ne labai prabangiai, bet ir ne labai taupiai, į jūsų kelionės išlaidų sąrašą tikriausiai įeis šie punktai – lėktuvo bilietas, automobilio nuoma (pasirinktinai) ir daug kasdieninių išlaidų, kurių pagrindinės yra nuomos (arba viešbučio) pinigai, maistas, degalai jūsų išsinuomotam automobiliui, išlaidos pramogoms, apsipirkinėjimas. Visų šių išvardintų dalykų kainos Anglijoje gali gerokai skirtis, nes skirtinguose regionuose ir miestuose yra skirtingos kainos, tad viskas priklauso nuo to, kur apsistosite. Pavyzdžiui, jei apsistosite tokiame gigantiškame mieste, kaip Londonas, pagal išvardintą sąrašą kasdien išleisite apie 500 – 600 litų. Kainos Anglijoje, o ypač didžiuosiuose jos miestuose ne visada yra mažos. Didžioji dalis šios sumos keliauja mokesčiams už nakvynę. 500 litų gali labai lengvai virsti 1000, jei būdami Londone apsistosite viešbutyje kuris yra miesto centre. Geriausia apsistoti pigesniuose viešbučiuose, esančiuose atokiau centrinės Londono dalies. Kainos Anglijoje gerokai išaugs, jei ten apsistosite ir savaitgaliais. Tai galioja ne tik viešbučio kainoms, bet ir kai kurioms paslaugoms.

Kainos Anglijoje nebus tokios didelės, jei apsistosite mažesniame mieste ar net kaimo vietovėje. Tai kainuos jums apie 300 litų per parą, vienam asmeniui, pagal išlaidų planą, kurį sudarėme anksčiau.

Tipinis poros savaičių kelionės į Angliją biudžetas vienam asmeniui yra kažkur 7000 litų. Kainos Anglijoje gali labai varijuoti, taip pat kaip ir ši suma. Ji gali gerokai sumažėti, jei pasinaudosite patarimais, kaip taupyti būnant Anglijoje. 7 tūkstančiai litų kai kam gali pasirodyti iš ties didžiulė suma, ypač žinant koks žemas yra pragyvenimo lygis Lietuvoje. Tačiau neišsigąskite, ši suma gali drastiškai, jei apkarpysite kai kuriuos malonumus, kurie ne visiems yra būtini. Į 7 tūkstančių sumą įeina trijų dienų savaitgalis Londone, kuris kainuoja iš ties daug, tad vien jau atsisakant jo ir randant įdomų pakaitalą, kainos Anglijoje pasidarytų kur kas „švelnesnės“.

Kaip taupyti pinigus kelionėje į Angliją? Planuokite savo kelionę arba balandį arba rugsėjį. Kainos Anglijoje tuo metu yra pačios mažiausios. Ne tik Londone, bet ir visoje Anglijoje. Skriskite pirmadienį, antradienį arba trečiadienį. Tomis dienomis skrydžiai būna patys pigiausi. Dauguma žmonių skrenda į ir iš Londono. Dažniausiai tai būna Heathrow (LHR) ir Gatwick (LGW) oro uostai. Tačiau, jei jūs planuojate praleisti savo atostogas ar tiesiog kelionės metu žadate būti šiaurės Anglijoje, pasitikrinkite galbūt pigiau bus skristi ne į Londoną, o į Mančesterį. Kainos Anglijoje dažnai labai nukrenta dėl išpardavimų ir įvairių akcijų, ne išimtis ir skrydžiai – pasidairykite akcijų pigių skrydžių kompanijose (tik nesitikėkite labai patogaus skrydžio), taip sutaupysite ne mažą sumą pinigų. Tam, kad rastumėte geriausius pasiūlymus, patikrinkite visų skrydžio kompanijų internetinius tinklapius. Tam, kad kainos Anglijoje atrodytų mažesnės, stenkitės nelįsti į miestų centrus. Apsistokite nuošaliau miesto centro, o ir apsipirkinėkite super marketuose, kurie yra užmiestyje. Ten rasite ne tik didesnį pasirinkimą, tačiau ir kur kas mažesnes kainas bei įvairias nuolaidas. Išsikeiskite pinigus dar būdami Lietuvoje, nes Anglijoje mokėsite didžiulius mokesčius už pinigų pakeitimą. Kainos Anglijoje už maistą skiriasi ne tiek nuo maisto kokybės, kiek nuo to, kokioje vietoje jūs valgote. Žinoma, pats

pigiausias būdas pavalgyti – super markete nusipirkti pusfabrikačių ir jų pasišildyti grįžus į viešbutį. Tačiau tai ne pats prašmatniausias ir sveikiausias/skaniausias variantas. Tikriausiai geriausias variantas, kur valgyti kelionės metu – tai mažos, privačios kavinukės, kuriose maistas būna iš tiesų gardus, paruoštas profesionalų rankomis, o kainos nesikandžioja.

Kainos Anglijoje nėra tokios didelės, kai protingai apsipirkinėji ir naudojiesi gerais patarimais. Žinoma, jei trokštate audringai pašėlti geriausiuose klubuose, patirti daug neišdildomų įspūdžių, teks pakloti nemenką sumelę iš savo kišenės. Tačiau, jei jus tenkina ir rami kelionė, kurios metu pažinsite svečią šalį ir jos kultūrą, galite apsieiti ir su ganėtinai nedideliu biudžetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *