Kainos Tunise

Tunisas yra vidutiniškai įvertintas kurortas, tačiau vienas iš brangesnių, jeigu imtume palyginti su kitomis šalimis Afrikoje. Panašus kelionės pasirinkimas yra ir žemyno šiaurės dalyje – tai Marokas, kelias, brangesnis keliautojams, kadangi Egiptas yra dar pigesnis. Pasauliniame palyginime šalis laiko vidutinį kainų lygį. Kainos Tunise yra statistiškai žiūrint tokios pačios kaip Kinijoje. Ir kai sudedame su Europos maršrutais, Tuniso kainos atrodo artimiausios toms šalims, kurios traukia turistus Rytų Europoje – Albanija, Serbija, Rumunija ir kelios kitos.

Kainos Tunise labai priklauso nuo to, į kokį kurortą skrendate. Žinoma, tai nemažai priklausys ir nuo to, kokiose vietose vaikščiosite, kadangi yra tam tikrų aplinkybių, kai galite labai pigiai įsigyti nuostabių suvenyrų, o kitur iš jūsų mėgins „išplėšti“ kuo daugiau pinigų, tad apie tai reiktų papasakoti plačiau, jog neapsigautumėte.

Turtinga istorija

Tai gali iš pradžių pasirodyti tiesiog plonas Šiaurės Afrikos didelės horizontalios erdvės pleištas, bet Tunisas turi pakankamai istorijos ir skirtingo natūralaus grožio, kad supakuotų šalį į didesnį maišą, nei jos dydis. Su švelnia Viduržemio jūros pakrante, iškvepinta jazminu ir jūros brizu, ir kur žuvis ant jūsų lėkštės yra visada šviežia, Tunisas yra svarbiausia teritorija paprastai „saulės, smėlio ir jūros“ šventei. Kainos Tunise tikrai nėra baisios – čia yra gausybė įdomių ekskursijų, visa galybė natūraliu ir šviežiu maistu klientus viliojančių restoranų ir kavinių. Nors kainos Tunise ir gali būti ne pačiu svarbiausiu dalyku, kadangi jus pakerės nuostabi Viduržemio jūra, bet už paplūdimių, tai yra jaudinantis, įvertintas nepakankamai maršrutas, kur skirtingos kultūros ir neįtikėtini peizažo kraštutinumai gali būti ištirti po tik kelių dienų.

Tunisas iš naujo pristato save kaip ambicingai šiuolaikinis arabiškas kapitalas, nors ir jo ilga Tachta, ir „ne taip nutolusi“ kolonijinė praeitis vis dar turi galingą, apčiuopiamą buveinę. Kainos Tunise nedidelės palyginus su kitais arabiškais kurortais. Šiaurėje, ežerai knibždėte knibžda rausvais flamingais, taip pat rasite ne vieną gilų žalią miškų „kilimą“ viršuje nuo pakrantės. Į pietus, kaip visada žavūs Saharos smėlynai tęsiasi giliai į Afriką, ir vietinių Berberų tradicijos atkakliai siekia šią nuostabią vietovę. Kainos Tunise norint pakeliauti po tokias vietas kaip Sacharos dykuma yra nei pigios, nei brangios – vienas asmuo gali nukeliauti su turistine grupe į Sacharos dykumą už 50 – 100 eurų. Tai priklauso ir nuo kelionių agentūros, per kurią keliaujate.

Turizmas – svarbiausias

Kainos Tunise nėra brangios ir todėl, kad turizmas atlieka didžiulį vaidmenį ekonomikoje, bet Tunisiečiai yra nustebinti, ir vis dar žavėti nepriklausomų keliautojų drąsa. Nors apytiksliai 7 milijonai turistų atvyksta kasmet, jei jūs nesate paslėptas visa apimančiame viešbutyje Hammamet, Suse ar Jerba liepą, jūs turbūt net gi nuspėsite, kur apytiksliai 6 999 995 kiti yra.

Jei norėsite pasidomėti dėl kainos Tunise prabangesniuose viešbučiuose, jūs atrasite atmosferinius viešbučius, kurie yra grynos kolonijinės gulbės giesmės, kavinės ir restoranai, kur jūs galite valgyti Maghrebi numylėtinius, iš rankų darbo lėkščių ir tokios puikios tešlos, kokios kainos Italijoje ar Prancūzijoje būtų dešimteriopos. O jeigu jus domina kainos Tunise vykstant į muziejus ir kultūrines vietas, tuomet galima pasakyti, kad apsimoka išbandyti kuo daugiau tokių ekskursijų, kadangi jos yra labai pigios – dažnai turėti nenugalimą istorinį jaudulį apsvarstyti stulbinantį senovinį palikimą yra naudinga ir nebrangu.  

Transportas – taip pat nebrangus

Kainos Tunise yra nebrangios ir transporto atžvilgiu. Šalies visuomeninis transportas yra pigus ir patikimas. Yra šie pagrindiniai vežėjai: Nacionalinė autobusų kompanija, Société Nationale du Transport, Tarpmiestinis (SNTRI). Abi šios kompanijos kasdien kondicionuoja autobusų orą, tad keliauti tikrai patogu ir didesnius atstumus nei tarp Tuniso miesto – galite nukeliauti ir į daugumą mažesnių miestų. Pažangesnių autobusų užsakymas yra patartinas, ypač vasarą ir aplink svarbias šventes. Tipiniai vieno kelio mokesčiai už važiavimą nuo Tuniso apima Susą (6 US$) ir Jerbą (nuo 18 US$ į 20 US$). Vietiniams autobusams vadovauja regioninės kompanijos ir važiuoja visur išskyrus tolimiausiais kaimais. Kainos Tunise nėra didelės ir jei sumanysite išsinuomoti automobilį. Pavyzdžiui, Louages yra dideli automobiliai ar mikroautobusai. Jie yra visada balti nuo raudonos juostos per priekį ir palei pusę, ir jie užsiima tais pačiais maršrutais kaip autobusai. Jie yra paprastai pigesni ir greitesni negu autobusai ir yra ganėtinai saugūs. Mikroautobusų kainos Tunise – iš tiesų labai mažos. Jei neišsinuomavote, o važiuojate su maršrutiniu taksi, tuomet žinokite – jie išvyksta, kai būna pilni – jūs retai turite laukti išvykimo ilgai. Viešojo transporto kainos Tunise labai nedidelės, tad pasiruoškite būti apribotas viduje ir venkite užpakalinės sėdynės ir vidurinės vietos priekyje. Visi miestai analizavo privačius geltonus taksi. Jie gali ar būti pasamdyti konfidencialiai, ar jie veikia kolektyviniu pagrindu – jie gali net gi rinkti keturis keleivius skirtingiems maršrutams. Jei jūs paimsite pasidalintą taksi, jūsų mokestis už važiavimą bus daug pigesnis. Taksi kainos Tunise – nedidelės, bet jei imsite pasidalintą taksi – iš vis nepajusite, kad kažką mokėjote.

Apskritai, galime teigti, jog Tunise pramogauti nėra brangu, nebent išlaidausite pačiuose prabangiausiuose viešbučiuose ir restoranuose. Žmonės čia retai būna skubūs, net gi yra naujų tipų viešbučio savininkų, restorano savininkų ir parduotuvės savininkų, kurie pasitelkia viską, kad tik jų svečiai gautų daugiau nemokamų pramogų ir, žinoma, norėtų sugrįžti čia dar ir dar kartą. Galėtų pasirodyti, kad Tunisas yra Šiaurės Afrikos labiausiai atsipalaidavusi ir svetingiausia šalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *