Kelionės į Angliją

Svarstote kur nuvykti, tačiau neišsirenkate į kokią šalį keliauti? Tuomet leiskite jums užduoti tokį klausimą – ar kada nors esate buvę Anglijoje? Jei ne, būtinai turite tai padaryti! Ši šalis yra ganėtinai netoli nuo Lietuvos, tad kelionės į Angliją tikrai nėra brangios ir ilgos. Nuvyksite ten vos per kelias valandas, už visai nedidelę sumą pinigų. Tačiau kiek įspūdžių ir naujos patirties galėsite parsivežti iš šios šalies! Tikriausiai jau susigundėte šiuo nuostabiu pasiūlymu ir norėtumėte sužinoti daugiau, ką gi jums siūlo kelionės į Angliją? Puiku, tuomet tiesiog toliau skaitykite šį straipsnį ir sužinosite daug įdomių ir naudingų dalykų, kurie pravers jums ne tik tuo atveju, jei vien svajosite ir ruošitės keliauti, bet net ir pačios kelionės į Angliją metu.

Aptarsime keletą pačių pagrindinių dalykų, kuriuos reikėtų žinoti vykstant į Angliją. Kai kurie iš šių patarimų galios ir vykstant į kitas Didžiosios Britanijos šalis, pavyzdžiui Airiją ar Škotiją, nes jos visos yra ganėtinai panašios.

Kelionės į Angliją. Kokiu būdu turėtumėte nusigauti iki šios svajonių šalies? Jei pasiimsite Europos žemėlapį ir pažiūrėsite kaip gi atrodo kelias nuo Lietuvos iki Anglijos, pamatysite, kad keliauti teks ne vien tik sausuma, bet ir jūra. Kiekvienas tikriausiai iš karto į galvą šauna mintis, kad kelionės į Angliją bus geriausios, greičiausios ir pigiausios, jei skrisite lėktuvu. Pasinaudoję pigių skrydžių kompanijų siūlomomis paslaugomis, į Angliją galite nuskristi vos už keliasdešimt ar kelis šimtus litų. Iš anglijos į Lietuvą parskrisite dar pigiau, vos už kelioliką svarų. Lėktuvo kaina priklauso nuo to, kada skrisite ir iš kur skrisite. Kelionės į Angliją su pigiu lėktuvu nebus labai patogios, nes sėdynės juose dažniausiai būna nekomfortabilios. Tačiau kelionė tikrai neplėšys jūsų kišenės, o vis tiek bus pakankamai greitai ir jums nereikės niekuo rūpintis. Jei skrydžiui ketinate išleisti šiek tiek daugiau pinigų, galite keliauti labai patogiai ir gulėdami prabangioje, komfortabilioje lėktuvo kėdėje, mėgaudamiesi įvairiais užkandžiais, net nepajusite kaip akimirksniu prabėgs jūsų skrydis Angliją. Kelionės į Angliją, žinoma, gali būti ne vien tik lėktuvu. Galite važiuoti su autobusu ar savo automobiliu. Kelionės autobusu yra tikriausiai pačios pigiausios, o be to su savimi galite vežtis nemažai bagažo. Tačiau, šios kelionės yra labi varginančios, be to jums tikriausiai teks kęsti girtaujančių tautiečių emigrantų kompaniją, kuri taip pat gali būti labai varginanti ir erzinanti. Kelionės į Angliją su nuo savu automobiliu taip pat bus ne ką nelengvesnės, plius kainuos daugiau. Vienintelis pliusas tas, kad jums nereikės dalintis vieta su kitais, nepažįstamais keleiviais ir galėsite keliauti ten kur norite ir kada norite.

Atvykus į šalį, jums reikės kažkur apsistoti. Tikriausiai tai bus viešbutis ar motelis (nebent turite draugų ar giminaičių ten, kur vykstate). Kelionės į Angliją taps daug pigesnės, jei žinosite kur apsistoti. Viešbučiai įsikūrę gerose vietose, pavyzdžiui didelių miestų centruose ar šalia įspūdingų gamtos vaizdų, visuomet kainuos daugiau, nors pateiks tas pačias paslaugas, kokias pateikia viešbučiai įsikūrę, tarkim šalia miesto. Dabar paklauskite savęs, ar jums tikrai reikia to? Jei ne, tai kam leisti pinigus? Nes kainos ten tikrai kosminės. Geriau išsinuomokite viešbučio kambarį prie miesto, o tam kad nuvyktumėte į miesto centrą pasinaudokite viešuoju transportu. Taip bus žymiai pigiau ir tuo pačiu pamatysite miestą iš kitų perspektyvų.

Kelionės į Angliją metu, jums juk taip pat reikės kažką valgyti. Maistas Anglijoje gali būti ir labai pigus ir labai brangus, priklausomai nuo to, kur ir ką valgysite. Jei norite sutaupyti maistui ir nesimėgauti aukštos kokybės gaminiais, tuomet galite puikiai maitintis pusfabrikačiais iš prekybos centrų, kurie jums atsieis net gi pigiau nei Lietuvoje. Tačiau, jei norite pasilepinti maistu ir negailėti tam pinigų, galite valgyti kavinėse, užeigose bei restoranuose. Kelionės į Angliją metu įsitikinsite, kad jų čia yra pačių įvairiausių, nuo A iki Z. Čia rasite visų pasaulio virtuvių restoranus, tad galėsite pasirinkti sau labiausiai prie širdies esančią virtuvę. Pati anglų virtuvė taip pat yra labai įvairi daugelio mėgstama, tad siūlytumėme išbandyti ir ją.

Kelionės į Angliją metu, jums taip pat reikės kažkaip keliauti, tai yra nusigauti nuo taško A iki taško B. Galite nuomotis automobilį, tačiau tai nebus pats pigiausias pasirinkimas. Kuras Anglijoje ir visi papildomi draudimų mokesčiai kainuoja pakankamai daug, o dar plius ir mokestis už automobilio nuomą. Keliauti patogiausiai bus su viešuoju transportu – autobusais, tramvajais ir metro, kuris Anglijoje yra labai populiarus ir pakankamai plačiai paplitęs.

Kelionės į Angliją bus sklandžios ir įsimintinos, jei viską darysite protingai ir apgalvotai, turėsite aiškų kelionės planą ir žinosite ko norite!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *