Kelionės į Daniją

Kaip ir kelionės į bet kokią naują, dar nematytą, o galbūt matyta labai seniai ir pasiilgtą užsienio šalį, kelionės į Daniją yra nuostabios. Jei tik turite galimybes, būtinai apsilankykite šioje šalyje. Klausiate – kodėl? Todėl, kad Danija yra visapusiškai puiki šalis. Jos gamta yra stulbinanti ir labai įvairiapusiška, išpuoselėta. Čia rasite gausybę upių, ežerų, jūrą ir didingus miškus, kalnuotas vietoves. Kultūra taip pat labai aukštame lygyje – gausu muziejų, saugančių vikingų palikimus, senovinių pilių ir bažnyčių, įvairių festivalių ir kitokių renginių. Tai taip pat gera vieta poilsiautojams, nes Danijoje yra labai daug aukščiausios klasės paplūdimių ir stovyklaviečių, siūlančių jums visišką ramybę. Maistas bei visa kita Danijoje, taip pat neturėtų jūsų nuvilti. Pakanka įrodymų, kad kelionės į Daniją yra iš tiesų puikios? Bet kuriuo atveju, skaitykite šį straipsnį toliau ir apie visa tai sužinosite šiek tiek daugiau.

Tikriausiai reikėtų pradėti nuo finansinių reikalų ir to, kiek jums atsieis šis kelionės į Daniją malonumas. Nevyniojant žodžių į vatą – Danijos karalystė yra toli gražu ne pati pigiausia valstybė Europoje ir visame pasaulyje. Dauguma lietuvių šioje šalyje negalėtų praleisti daugiau nei poros savaičių, antraip išleistų visas savo santaupas. Žinoma, to neatsitiktų, jei kelionės į Daniją metu atsisakytumėte kai kurių brangių malonumų, bei mokėtumėte gudriai sužaisti laviruojant tarp kainų. Pradėkime nuo pradžių – kaip ketinate keliauti į Daniją? 9 iš 10 atvejų jūsų atsakymas bus „skristi lėktuvu“. Tai yra protingas ir „teisingas“ atsakymas, nes skristi lėktuvu yra patogu, greita bei daugeliu atveju pigu, ypač jei skrendate naudodamiesi pigius skrydžius siūlančių skrydžių kompanijų paslaugomis. Kiti du logiški atsakymai galėtų būti automobiliu bei keltu. Kelionės į Daniją automobiliu gerokai prailgtų, sunaudotumėte daug degalų, kurie šiuo metu yra labi brangūs, rizikuojate savo automobilio gerove, o jei nesate patyręs vairuotojas, galite turėti problemų kelyje, tad keliauti į Daniją automobiliu nėra pats geriausias variantas. Jei bijote kelionių lėktuvu, ar dėl kažkokių kitokiu priežasčių nusprendėte, kad kelionės į Daniją bus geros ir be skrydžių, tuomet į šalį vykite keltu. Šiuolaikiniai keltai yra labai modernūs, siūlo daug pramogų ir patogumų, o ir kaina yra labi prieinama. Visos kelionės metu galėsite būti ramūs ir atsipalaidavę, o savo kelionės į Daniją įspūdžius įamžinsite jau nuo pirmų akimirkų – įplaukimo į Danijos uostą. Atvykus į Daniją, jums žinoma reikės kažkur apsistoti. Jei esate pripratęs prie prabangių 5 žvaigždučių viešbučių, galite pamiršti apie juos, nebent esate pasiryžęs už vieną naktį sumokėti ne mažiau 400 litų už dvivietį kambarį. Nenusiminkite, kad negalite sau leisti apsistoti prabangiame viešbutyje, ši šalis turi daugybę puikių ir svarbiausia pigių alternatyvų brangiems viešbučiams, kurias galėsite išbandyti savo kelionės į Daniją metu. Alternatyvos, apie kurias šneku – jaunimo viešbučiai, moteliai bei kempingai, kurie šioje šalyje yra aukščiausio lygio. Tam, kad apsigyventumėte kempinge, jums nereikia atvykti su nameliu ant ratų. Beveik visi kempingai turi namelius, kuriuose galite apsigyventi ir mėgautis nuostabia Danijos gamta. Daugumoje kempingų taip pat netrūksta ir pramogų, pritaikytų aktyviam poilsiui.

Kelionės į Daniją metu jums taip pat reikės keliauti ir šalies viduje. Išsinuomoti automobilį čia yra be galo brangu ir nepopuliaru. Belieka kelionės autobusu ar traukiniu. Kadangi Danijos karalystė yra salų šalis, tad logiška, kad traukiniais čia toli nenukeliausite. Vienintelis likęs pasirinkimas – autobusai. Autobusai šioje šalyje yra puikūs, tačiau šis puikus malonumas daug kainuoja. Vienintelė išeitis – pirkti abonementinį bilietą, tačiau tai taip pat neapsimoka, jei Danijoje būsite tik kelias dienas. Kelionės į Daniją metu, trumpas distancijas geriausia įveikti dviračiu. Jį čia išsinuomoti visai nebrangu, visi tai daro, tai ko gero priimtiniausias būdas keliauti Danijoje. Žinoma, didelio atstumo su dviračiu įveikti nepavyks, tokiu atveju teks pirkti autobuso bilietą.

Maistas Danijoje, kaip ir visa kita, yra nepigus, tačiau vertas jūsų pinigų. Kelionės į Daniją metu būtinai

paragaukite ką nors iš tradicinės daniškos virtuvės – nenusivilsite. Maisto kainos čia taipogi svryruoja, priklausomai nuo to, kur valgysite ir ką valgysite.

Štai pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti savo kelionės į Daniją metu. Susiplanuokite kelionę iš anksto ir ji jums atsieis kur kas pigiau, neiškils nenumatytų problemų. Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *