Kelionės į Ispaniją

Karšta saulė, svaiginantys šokiai, įrėminti kaštoninių kastanječių garsų, nuostabūs paplūdimiai, mados sostinė Madridas, beprotiški vakarėliai ir svaiginanti kultūrinė ir istorinė patirtis – gebėjimas apjungti šiuos skirtingus dalykus į vieną, paverčia Ispaniją vieną iš populiariausių, kelionėms pasirenkamų Europos šalių. Saulėtoji vakarų Europos valstybė traukia pačius įvairiausius turistus. Pigių skrydžių kompanijos padarė Ispaniją prieinamą ne tik mažai daliai pasiturinčių mūsų šalies gyventojų, skraidančių verslo klasės lėktuvais, bet ir jauniems studentams bei šeimoms, sugalvojusioms pakeliauti nors ir porai dienų.

Nukeliauti į šią saulėtą šalį galima įvairiausiais būdais, tačiau nuo to kokį variantą pasirinksite, priklausys kiek laiko sugaišite kelionės planavimui, kiek pinigų išleisite ir ką pamatysite išvykos metu. Dėl augančių maisto ir kuro kainų, kelionės į Ispaniją gali sudaryti gana didelę sumą, tad šiame straipsnyje ne tik aprašysime kelionių agentūrų pasiūlymus, bet ir suteiksime jums keletą patarimų, padėsiančių sutaupyto.

Toliau skaitykite:

  • Kelionės į Ispaniją: ką mums siūlo kelionių agentūros?
  • Kelionės į Ispaniją pigiau
  • Ispanija: kaip sutaupyti keliaujant šalies viduje?

Ką mums siūlo kelionių agentūros?

Kelionių agentūra tez tour – viena iš daugiausiai kelionių į Ispaniją pasiūlymų turinti kompanija. Su šia agentūra galite vykti tik į pažintines, tiek poilsines keliones, turistų pamėgtomis kryptimis: Katalonijos provincija, Kanarų salos, Andalūzijos Provincija, Malearų salos. Kiekvienos šių teritorijų pažinimui tez tour sudarė po keletą skirtingų kelionių planų, į skirtingus šių vietovių regionus, tad pasirinkti tikrai yra iš ko. Kiekviena kelionė labai skirtinga, o užsakymai lankstūs, tad apytikslę kainą pasakyti sunku – viskas priklausys tik nuo jūsų poreikių

Kelionių akademija taip pat turi nemažą kelionių pasirinkimą, daugiausia – pažintinių. Pigiausia šios agentūros kelionė į Ispaniją su 4 naktų nakvyne 2 žvaigždučių viešbutyje kainuoja 923 litus. Dauguma čia siūlomų kelionių trunka savaitgalį arba 8 dienas bei 7 naktis, ir yra labai įvairaus pobūdžio: kai kurias sudaro tik vieno miesto tyrinėjimas, kai kuriose aplankomi net 3 ar daugiau miestų. Vienos kelionės tik poilsinės, kitos tik pažintinės, skirtos kultūros ir istorijos pažinimui, o dar kitos apjungia visus šiuos dalykus į vieną.

Toptravel galima rasti dar šiek tiek pigesnių kelionių nei prieš tai minėtoje agentūroje – nuo 822 litų, tačiau ir ši agentūra gali pasigirti gana plačiu pasiūlymų spektru. Patariame žinoti ko ieškote ir atidžiai skaityti kelionių aprašymus, nes didesnė kaina (čia yra ir tokių, kurios siekia beveik 3000 litų) nevisuomet reiškia įdomesnę ir turiningesnę kelionę. Kartais kaina skiriasi dėl viešbučio, kartais dėl maršruto patogumo ir daugiau pakeliui esančių mokamų kelių – į tai gilintis tikrai neverta, tačiau įvertinti kiek skirtingų miestų ir objektų pamatysite kelionės metu – tikrai pravartu.

Daugiausia Novaturo pasiūlymų pavyksta rasti agentūrų tarpininkių puslapiuose ir tiesa sakant, naršyti po keletą skirtingų puslapių nėra verta. Novaturo pasiūlymai turiniu nedaug skiriasi nuo prieš tai minėtų kelionių agentūrų, o kainos dažnai taip pat nėra geresnės.

Pigios kelionės į Ispaniją

Nors paskutinės minutės kelionės dažnai padeda sutaupyti, tai ne visuomet geriausias pasirinkimas. Naudojantis kelionių agentūrų paslaugomis, tai išties pasitvirtina, tačiau planuojantis kelionę pačiam, tiek lėktuvo bilietų, tiek apgyvendinimo klausimais rūpintis geriausiai pradėti likus nors mėnesiui iki išvykimo. Maždaug tokiame laiko intervale dažniausiai randami pigių skrydžių bilietai ir tai galioja tiek Wizzair tiek Ryanair pasiūlymams. Radus bilietą su didele nuolaida delsti nereikėtų – po poros valandų jis jau gali būti nupirktas. Čia galioja principas: kas pirmesnis – tas gudresnis.

Abi Lietuvoje savo terminalus turinčios pigių skrydžių kompanijos skraidina tik į vieną Ispanijos miestą – Barseloną. Norėdami sutrumpinti geriausio pasiūlymo paieškas, apsilankykite puslapyje aviabilietai.keliones.lt. Čia, suvedę norimą datą ir kitus reikalingus duomenis, vienoje vietoje matysite Ryanair, Wizzair, AirBaltic ir kitų kompanijų pasiūlymus. Tiesa, užsakant per šį puslapį sumokėsite šiek tiek daugiau, tačiau procesas bus žymiai paprastesnis ir greitesnis. Jei vis dėlto norite sutaupyti kaip įmanoma daugiau, galite pagudrauti – geriausius pasiūlymus rasti šiame ar kituose bendruose puslapiuose, o lėktuvo bilietus pirkti tiesiogiai iš skrydžių kompanijos. Pradėjus paiešką tinkamu metu, lėktuvo bilietus pirmyn į Barseloną ir atgal galite nusipirkti vos už 200 litų.

Ispanija: kaip sutaupyti keliaujant?

Kaip jau minėjome, pigiosios skrydžių kompanijos iš Vilniaus skraidina tik į Barseloną, tačiau tikėtina, kad norėsite apžiūrėti ir kitus Ispanijos miestus. Tokiu atveju, svarbu pasidomėti keliavimo galimybėmis šalies viduje. Kad būtų lengviau ir sumažintumėme jūsų darbą, parengėme keletą patarimų, leisiančių jums keliauti patogiai ir kaip įmanoma pigiau:

  • Venkite traukinių. Dauguma žmonių, vos nuvykę į Ispaniją, norėdami persikelti į kitą miestą, lekia tiesiai į traukinių stotį, nors daugeliu atvejų tai toli gražu ne geriausia išeitis. Daug kas galvoja, kad važiuoti autobusu bus labai sudėtinga. Tiesa, galbūt tai gali būti šiek tiek sudėtingiau, nei pasirinkus traukinį, BET nieko nėra neįmanomo. Dažniausiai keliavimas autobusu kainuoja ženkliai mažiau nei traukiniu, o taip pat dažnai dar ir sutaupo laiko;
  • Keliaukite autostopu. Be abejo, tai nėra geriausias pasirinkimas žmonėms keliaujantiems su šeima, tačiau poroms ar vienišiems keliautojams pasirinkti šį būdą išties apsimoka. Ispanijoje žmonės draugiški ir paslaugūs, o pamatę užsienietį stovintį šalia kelio, dažniausiai pagalvoja, kad jam kažkas nutiko, tad dauguma sustoja ir mielai pasiūlo pavėžėti;
  • Naudokitės požeminiu viešuoju transportu. Didesni Ispanijos miestai turi pigias metro sistemas. Važinėdami metro sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir daug laiko, kadangi dažnai autobusai važiuoja tik nuo vieno rajono galo iki kito.
  • Pasirinkite pigesnius nakvynės variantus: jei vykstate keliauti ir pažinti šalies, tikėtina, kad jums tereikia vietos, kur galėtumėte saugiai palikti daiktus ir permiegoti. Dėl tokios paskirties sakytis viešbučio kambario neverta – tam gali puikiai tikti nakvynės namai, kuriuose nors ir negausite prabangos bei kalno papildomų paslaugų, už nakvynę sumokėsite dvigubai ar net trigubai mažiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *