Kelionės į Kanarų salas

Kanarų salos jau eilę metų nesitraukia iš populiariausių vietovių poilsinėms kelionėms. Šiame malonumų rojuje  kasmet atostogauja, jūros vandeniu, saule ir auksiniu smėliuku mėgaujasi milijonai poilsiautojų iš viso pasaulio, tad nenuostabu, kad šią kelionės kryptį vis dažniau pasirenka ir lietuviai.

Kadangi į Kanarų salas dažniausiai vykstama mėgautis kurortinėmis atostogomis, o ne plėsti istorinį bei kultūrinį akiratį, dažniausiai naudojamasi kelionių agentūros paslaugomis ir poilsinių kelionių užsakymų į Kanarų salas skaičius sudaro beveik tokį patį pelną kaip į visas kitas Ispanijos vietoves kartu sudėjus. Kad ir kaip bebūtų, neprivalote elgtis kaip visi – puikią kelionę galima susiplanuoti ir pačiam. Jei finansinis aspektas nėra aktualus, nebūtina gaišti laiko ieškant pigių skrydžių, viešbučių ir viso kito atskirai, tačiau norint sutaupyti, verta sugaišti valandėle daugiau ir džiaugtis kelione, kuri taip smarkiai neištuštins kišenių. Šiame straipsnyje apžvelgsime kokias galimybes siūlo kelionių agentūros ir kaip nukeliauti į Kanarų salas pigiau, pačiam planuojantis kelione ar naudojantis tam tikrų puslapių pasiūlymais.

Toliau skaitykite:

  • Kelionės į Kanarų salas: ką mums siūlo kelionių agentūros?
  • Į Kanarų salas su pigių skrydžių kompanijomis

Kelionės į Kanarų salas per kelionių agentūras

Bene plačiausią kompleksinių poilsinių kelionių pasirinkimą turi Novaturas. Tiesa, visi variantai yra panašūs, paremti tuo pačiu kurortiniu principu ir bene vienintelis pagrindinis skirtumas tėra viešbutis. Viešbučių pasirinkimas čia tikrai platus, o išsirinkti geriausią sunku, nes visi jie yra gana aukštos kokybės. Galite pasikliauti poilsiautojų atsiliepimais esančiais Novaturo puslapyje arba tiesiog rinktis pagal kainą. Kainos skiriasi keliais šimtais litų, tačiau kai mažiausia galima suma yra 2099 litai, tas skirtumas nebeatrodo toks didelis.

Kelionių akademijai Kanarų salos nėra stiprioji vieta. Čia pavyko rasti vos du poilsinių kelionių pasiūlymus. Čia pigiausioji kelionė į Tenerifę dar brangesnė nei Novature – nuo 2278 litų ir net esant tokiai kainai, išvykos planavimu reikia pradėti rūpintis iš anksto: sezonas prasideda spalio mėnesį, o užsakyti kelionę patariama rugsėjo pradžioje. Vasaros sezonu dėl kiekvienos kelionės į Kanarų salas reikia kreiptis individualiai, kadangi tuo metu kainos gerokai didesnės, tad reguliarūs reisai neorganizuojami.

TopTravel turi nemažą kompleksinių kelionių į Kanarų salas pasirinkimą. Daugiausiai pasiūlymų tradiciškai yra į Tenerifę ir Gran Kanariją. Su šia kelionių agentūra galima keliauti pigiau – nuo 950 litų, o didžiausias privalumas tas, kad į kainą įskaičiuota ne tik nakvynė, bet ir lėktuvo bilietai pirmyn ir atgal, tad priešingai nei su daugeliu kitų kelionių agentūrų, tiksliai žinote už ką mokate. Na, o ekskursijas nesunku susiplanuoti ir pačiam, tuo labiau, kad pagalba šiuo klausimu teikiama kiekviename kurortų viešbutyje.

Kelionių gurmanai siūlo keliauti į keturias Kanarų salyno salas: Tenerifę, Lanzarotę, Gran Kanariją ir Fuerteventūrą. Tai turbūt vienas didžiausių šios kelionių agentūros pliusų, kadangi kiti tokio vietovių pasirinkimo neturi. Tiesa, už privalumus ir mokėti reikia daugiau. Pigiausia kelionė, kurią pavyko rasti kainuoja 1712 litų, tačiau dauguma kelionės į Kanarų salas planų kainuoja nuo 2000 iki 3000 litų. Prie šios sumos dar pridėkite lėktuvų bilietus iki Varšuvos ar kurio kito oro uosto – tiesioginių skrydžių iš Lietuvos kelioniuakademija.lt praktiškai nesiūlo. Ar už tokias sąlygas verta mokėti tokias sumas – nuspręskite patys.

Į Kanarų salas su pigių skrydžių kompanijomis

Populiariosios pigių skrydžių kompanijos Ryanair ir Wizzair iš Lietuvos oro uostų tiesiogiai į Kanarų salas neskraidina, tačiau yra galimybė viename iš Europos oro uostų persėsti į kitą lėktuvą ir taip pasiekti rojaus kampelį. Nors iš pradžių tai gali pasirodyti šiek tiek sudėtinga ir nepatikima, iš tikrųjų taip nėra. Yra daugybė įvairių tinklalapių, kuriuose galite rasti suderintus skrydžius ir vienu kartu užsakyti kelių iš eilės skrendančių lėktuvų bilietus. Vienas tokių puslapių – Happyfly.lt – turi puikių pasiūlymų. Vienas iš pavyzdžių: su pigių skrydžių kompanija Wizzair nuskrendate į oro uostą Liverpulyje, ten palaukiate porą valandų ir įsėdate į Ryanair lėktuvą, skraidinantį į Kanarų salas. Atliekant užsakymą, abu bilietai nuperkami iš karto ir jums nereikia sukti galvos dėl įvairių mokesčių, o užsakymo procedūra gerokai trumpesnė nei perkant bilietus tiesiogiai iš avialinijų. Lėktuvo bilietai į abi puses gali jums atsieiti vos 200 litų, o kartais ir dar mažiau.

Pagrindinės pigių skrydžių kryptys į Kanarų salas, randamos tokio pobūdžio tinklalapiuose, yra Tenerifė ir Las Palmas, tačiau gerai paieškoję rastumėte ir daugiau variantų. Bet kokiu atveju – pasirinkimas tikrai pakankamas, kadangi vien jau Tenerifėje rasite gausybę kurortų, tad pagal savo poreikius kiekvienas galės rasti tinkamą sau. Svarbu nepamiršti, kad geriausiai pasiūlymai įprastai randami likus maždaug mėnesiui iki skrydžio, tad kelionę patariame pradėti planuoti iš anksto.

Taip pat visuomet verta peržiūrėti puslapius ką siūlo kelionių ekspertas Makalius ir puslapis pigioskeliones.lt. Čia kartais galima rasti puikių pasiūlymų už geriausią kainą.

Įsigijus pigius bilietus galima susirasti ir pigią nakvynę: UAB Bilietų Ekspertai bendradarbiauja su daugiau nei 1000 viešbučių Kanarų salose ir gali jums pasiūlyti nakvynę viešbutyje nuo 20 litų nakčiai. Pasirinkę tokį variantą, sutaupysite ne tik nemažą sumą pinigų, tačiau ir laiko, kurį praleistumėte ieškodami viešbučio savarankiškai. Vis dėlto, naudodamiesi šios kompanijos paslaugomis, išklausinėkite visų aktualių detalių, kad vėliau netektų gailėtis išsirinkus netinkamą variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *