Kelionės į Turkiją

Turkija – subtropinio klimato šalis, turinti daug puikių poilsinių kurortų ir nepakartojamų kraštovaizdžių. Net ir žiemą šalyje nuolat vyrauja šiltesni nei 22 laipsnių orai. Dėl to kelionės į Turkiją yra vienos populiariausių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Rytų Europoje. 

Geriausi kurortai Turkijoje yra išsidėstę aplink Viduržemio ir Egėjo jūras, todėl kelionės į Turkiją metu turistai gali rinktis poilsinį kurortą atsižvelgus į tų vietų siūlomas pramogas: nardymą, buriavimą, vandens dviračių sportą ir aibę kitų veiklų. Taip pat nuolat vykdomos pažintinės kelionės į Turkiją, kurių metu aplankomos įvairios lankytinos vietos, kurių daugelis yra aprašytos biblijoje ir korane.

Turkiška virtuvė

Tačiau nepriklausomai nuo to, ar nusipirksite poilsinę ar pažintinę kelionę, šalies kultūrinius ypatumus ir jos gyventojų svetingumą jusite nuolat. Priedo negalėsite nepasinaudoti galimybe išbandyti jų skanią ir turtingą nacionalinę virtuvę.

Šiame straipsnyje pagrindinį akcentą skirsime tiems turistams, kurie dar tik žada planuoti kelionę ir kol kas nežino, kokias programas ir kainas Turkijai siūlo Lietuvos kelionės agentūros. 

Tikimės, kad perskaitę šią pagrindinių kelionių agentūrų pasiūlymų mikro suvestinę, lengviau išsirinksite jums tinkamą kelionės į Turkiją pasiūlymą.

Kelionės agentūros

Novaturas yra plačiai išdirbęs dvi poilsinės kelionės į šalį kryptis: Antaliją ir Marmarį. Skirtingų pasiūlymų šiems kurortams agentūroje rasite per 200! Kainos paprastai prasideda nuo 1 250 Lt (Į Marmarį kelionės kainuos apie 100 Lt daugiau nei į Antaliją). Taip pat Novaturas siūlo du pažintinės kelionės į Turkiją maršrutus, tačiau jie įvertinti ženkliai brangiau – nuo 2 400 Lt.

TezTour agentūra į Turkiją skraidina kiek didesnėmis kainomis nei Novaturas. Tačiau pasinaudoję jų paslaugomis galite tikėtis nakvynės prabangesniuose viešbučiuose. Be to, ši agentūra be Antalijos ir Marmario nuolat siūlo įvairias poilsines programas į žymųjį Bodrumo kurortą. Kelionės į Turkiją kainos TezTour agentūroje paprastai prasideda nuo 1400 Lt už 7 dienų poilsį.

Kelionių akademija turistams yra naudinga dėl savo siūlomų savaitgalinių kelionių į Alaniją, Kemerą ir Stambulą. Šios programos jums kainuos viso labo nuo 900 Lt! Ši kelionių agentūra savo svetainėje parduoda ir kai kurias „Sofa travel“ bei „Novaturo“ kelionės į Turkiją programas.

TopTravel turi daug įvairių kelionių programų, tačiau kažko ypatingo Turkijai čia nerasite: kainos didesnės nei Novature ar Kelionių akademijoje, o kokybė galima sakyti nesiskiria. Todėl norintiems keliauti į Turkiją nesiūlome naudotis TopTravel agentūros paslaugomis.

Pigioskelionės.lt – tai paskutinės minutės skrydžių portalas, siūlantis įsigyti keliones į įvairias šalis už itin palankias kainas. Puslapyje paprastai rasite ir atskirų bilietų ir pilnų kelionės programų pasiūlymus. Šiuo metu kelionės į Turkiją pasiūlymų puslapyje radome du: skrydį į vieną pusę iš Vilniaus į Antaliją už 99 Lt (!) ir 7 dienų poilsį Kemere, 5 žvaigždučių viešbutyje, už 1714 litų. Turėkite omenyje, kad tai paskutinės minutės pasiūlymai, todėl šioje svetainėje nurodomos kainos nuolat keičiasi.

Pigių aviabilietų nėra

RyanAir lėktuvas

Lietuvos turistams, mėgstantiems patiems planuotis pramogas, kelionės į Turkiją yra mažiau palankios. Taip yra, nes nei RyanAir, nei WizzAir nesiūlo tiesioginių skrydžių į šią šalį. To pasėkoje net ir pigių skrydžių ekspertas Makalius savo tinklalapyje kelionės į Turkiją pasiūlymų neturi.

Apibendrinimui: pigiausiai Turkijoje pailsėsite pasinaudoję Novaturo paslaugomis.

O jeigu išvykti norite tik savaitgaliui, tai mažiau nei už tūkstantį siūlo padaryti agentūra „Kelionių akademija“. Ieškant kelionės į Turkiją pasiūlymų, patariame reguliariai lankytis pigioskeliones.lt projekte, kuriame rasite pačius geriausius paskutinės minutės skrydžių pasiūlymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *