Kelionės Patarėjas

Kelionėspatarėjas.lt – tai nekomercinis projektas, skirtas tiek būsimiems, tiek jau patyrusiems ir daug pasaulio mačiusiems keliautojams. Siekiame, kad Jūsų keliones planavimas būtų praktiškas ir sklandus, todėl Jums pateikiame svarbiausią ir aktualiausią informaciją apie šalį, į kurią ruošiatės nuvykti.

Rinkitės praktiškas keliones

Čia rasite svarbiausią informaciją apie užsienio šalių kainas, virtuvę, lankytinas vietas, viešbučius ir geriausius kurortus. Mūsų straipsnių ir keliones istorijų bazė yra nuolat papildoma naujų publikacijų iš gražiausių pasaulio kampų ir kampelių.

Prie Kelionėspatarėjas.lt plėtros prisidėti raginame ir kiekvieną jūsų – atsiųskite savo aprašytos keliones įspūdžius bei pridėkite darytas nuotraukas. Taip pat norėtumėme, kad su mūsų skaitytojais pasidalintumėte visais praktiniais patarimais ir pasiūlymais, kuriuos sužinojote apsilankę tam tikroje pasaulio vietoje.

Artimiausioje ateityje Kelionėspatarėjas.lt galite tikėtis rasti geriausių kelionės pasiūlymų suvestines, įvairių agentūrų pristatymus, taip pad daug įdomių nuorodų ir kitų publikacijų, kurios praplės kiekvieno keliautojo akiratį.

Visus neabejingus keliavimui kviečiame prie mūsų prisijungti Facebook’e! Pirmieji sužinosite daug naudingos ir įdomios informacijos, kuri pravers galvojant, koks gi turėtų būti kitas jūsų keliones maršrutas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *