Lankytinos vietos Egipte

Kai jūs atvyksite į Egiptą, nustebsite, jog čia tiek daug skirtingų vietų, kur galima ir pailsėti, ir papramogauti. Lankytinos vietos Egipte – tai labai daug svetainių, kurias jūs norėsite aplankyti, jūsų kelionės trukmė niekada neatrodys per ilga! Mes dažnai sutinkame žmones, kurie teigia, kad keliavo į Egiptą daugiau kaip 15 kartų, ir jie tikina, kad visuomet kyla noras sugrįžti, kad pamatytų kažką naujo! Jie klausia apie kokią naujai atrastą svetainę, ar kažkokį naują kapą, kuris buvo neseniai atidengtas, ar net klausia praeivių apie tai, jie išgirdo iš kito žmonių pokalbio! Lankytinos vietos Egipte traukia tokius entuziastingus keliautojus. Čia Egipte, jūs visada manysite, kad naujos pramogos ir lankytinos vietos Egipte kuriasi viena po kitos.

Nuotykiai, kurie yra Egipte, niekada nepasibaigia! Štai kodėl gėda, jei jūs atvykstate į Egiptą, specialiai pirmam kartui, ir praleidžiate grandiozines lankytinas vietas, tokias kaip Piramidės Giza, Abu Simbel ar Luksoro vakarų pakrantės, kad pamatytumėte kelias ne tokias reikšmingas. Yra labai daug keliautojų, kurie skrenda tiesiai į Viršutinį Egiptą, kad pamatytų Luksorą ir Asuaną, tikėdamiesi, kad tai bus geriau už Piramides, ir paskui jie supranta, kad jie turi važiuoti 720 km į Kairą, nes būtent ten yra Piramidės iš tikrųjų. Tokiu būdu tai baaigiasi tuo, kad moka 400 dolerių papildomai, kad važiuotų ir pamatytų vieną lankytiną vietą Egipte, kuri yra geriausiai verta pusės šios kainos. Būtent todėl lankytinos vietos Egipte geriau būtų suplanuotos iš anksto – tikrai sutaupysite pinigų.

Kruizas po Nilą

Jei jūs nusprendžiate pirkti Nilo kruizą, įsitikinkite, kad į kruizą įeina „Viskas įskaičiuota“ t.y. apgyvendinimas, ekskursijos ir transportavimas! Šis pasirinkimas yra geriausias būdas jums pamatyti visas galimas šventyklas pakeliui.

Būtent todėl rekomenduotume, sveikatos ir saugumo sumetimais, pasirinkti tiktai penkių žvaigždučių ar 5 žvaigždučių su + Nilo kruizus. Kaina vienam naktiniam apgyvendinimui skiriasi nuo 90$ iki 150$ kiekvienam asmeniui per naktį dviviečiame kambaryje. Šiandien yra daugiau kaip 220 Nilo kreiserių ant Nilo tarp Luksoro ir Asuano, įvairių klasių laivų: 4 žvaigždžių, standartinių 5 žvaigždių, 5 žvaigždių su pliusu, liuksusinių ir imperinių kraštutinių liuksusinių.

Apgyvendinimo kainos priklauso didžia dalimi nuo to ant kurio denio jūs nusprendėte pasilikti, kadangi likti žemesniuose deniuose yra apskritai pigiau negu viršutiniame denyje. Lankytinos vietos Egipte bus įdomesnės, jei pasirinksite aukštutinį denį, kadangi iš ten pamatysite ir įdomių šventyklų pakeliui. Pabandykite ir gaukite valties planą anksčiau, negu jūs rezervuosite. Jūsų kabina bus pritaikyta su oro kondicionavimu ir televizoriumi. Bet koks geras kruizo laivas nestatys kabinų, kurios yra arti variklio, juos geriau paskirs darbuotojams! Svečiai neturi girdėti mašininio triukšmo.

Egipto piramidės

Kai kiekvienas galvoja apie Egiptą, lankytinos vietos iš karto asocijuojasi su Egipto piramidėmis. Sunku pasakyti kaip jos atrodo tiksliai, nematant piramidžių realiai. Šios įdomios formos figūros yra seniausia žinoma dirbtinė struktūra ant mūsų planetos ir iš tikrųjų išliko ilgiausiai per periodą, žinomą kaip BC (prieš mūsų erą). Nuo įrašytos istorijos aušros Egipto piramidės buvo tikra mįslė, ir tai tęsiasi iki dabartinio momento, su daugiau knygų ir popierių, parašytų apie jas negu apie bet kurį kitą senovinių paminklų Egipte. Bibliotekos lentynos, po visą pasaulį, yra pilnos įvairių teorijų apie tai, kaip jie buvo pastatyti, kodėl jie buvo pastatyti, ir kodėl šios lankytinos vietos Egipte yra būtent tam tikrose vietose; ir pilnas rašymo spektras yra panaudotas pagal šitas teorijas; nuo gerai tyrinėtų ir nurodytų dokumentų, į tuos, kurie, atvirai sakant, turi teisę būti mokslinės fantastikos skyriuose.

Šventovės Egipte

Puikios lankytinos vietos Egipte – šventyklos. Karnak Šventykla yra didžiausia Šventykla Pasaulyje! Kompleksas turi savyje grupę kitų šventyklų, tokių kaip Didelė Šventykla Amon Ra, Šventykla Khonso, Ipt Šventykla, Šventykla Ptah, Šventykla Montho ir Dievo Osiris Šventykla. 20 m aukščio, plytomis aptvėrta siena apsupo visus šituos pastatus.

Luksoro Šventykla yra tarp gražiausių Šventyklų Egipte. Buvo žinoma per Naują Karalystės periodą kaip Ipt-Rsyt, kas reiškia pietų šventovę. Tas pavadinimas turėjo atskirti nedidelį skirtumą tarp šios Šventyklos ir Karnak Šventyklos, kuri buvo šiaurinis namas Amon Ra.

Šventykla Deir El-Bahri yra viena iš labiausiai būdingų šventyklų visame Egipte, dėl jo projekto ir dekoravimo. Tai buvo pastatyta iš klinties, o ne smiltainio kaip dauguma kitų Naujosios Karalystės periodo šventyklų.

Šventykla yra maždaug 4 Km nuo Upės Nilo, ant jos vakarų pakrantės, apytikriai prieš miestą Qena, šios srities sostinę ir Qena Governorate miestą (gyventojai – 2 000 000), kuris yra pritaikytas ir prie koptų tautos ir prie musulmonų. Šis miestas yra labai garsus molinių puodų gamyba, pavadintų „gula“ arabų kalba.

Išankstinis planavimas

Kaip matote, lankytinos vietos Egipte yra ne viena ir ne dvi. Todėl mūsų patarimas jums, brangiems keliautojams, suplanuoti kelionę anksčiau, negu jūs atvyksite. Išankstinis planavimas yra geriausias būdas taupyti laiką, pinigus ir pastangas, ir, žinoma, garantuoti, kad jūs pasiekiate, kad pamatytumėte geriausias lankytinas vietas Egipte, apie kurias jūs svajojote kurį laiką. Pabandykite, tiek kiek įmanoma, aplankyti daugelį vietų, kiek tik jūsų kelionės trukmė leis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *