Lankytinos vietos Švedijoje

Kelionės į Švediją visada būna nuostabios, žinoma, jei tik žinote kada ir kur reikia nukeliauti. Tikriausiai kiekviena šalis pasižymi tokiu dalyku – tinkamu metu reikia būti tinkamoje vietoje, tam, kad pamatytumėte kokia ši šalis iš tiesų yra graži. Gražiausios ir įspūdingiausios lankytinos vietos Švedijoje yra paplitusios po visą šalį, tad užsisėdėti vienoje vietoje ir niekur daugiau nevykti būtų tikriausiai nelabai protinga. Geriausia išeitis yra susidaryti aiškų kelionės planą, kur ir kada norėtumėte nukeliauti. Tokiu būdu visos lankytinos vietos Švedijoje nebus užmirštos, jūs jas aplankysite taip, kaip ir planavote. Tačiau, reikėtų pradėti tikriausiai nuo to, jog norint aplankyti visas nuostabias vietas Švedijoje, pirmiausiai reikia žinoti, kur ir kokios jos yra. Informacijos ieškoti geriausia ir greičiausia internete, tačiau ten ji yra gana plačiai pabirusi ir tai gali užtrukti nemažai laiko. Būtent todėl, mes Jums siūlome visą reikiamą informaciją rasti šiame straipsnyje bei sužinoti, kokios gi yra tos lankytinos vietos Švedijoje.

Švedija yra iš tiesų labai patraukli šalis, ne tik visiems užkietėjusiems keliautojams, tačiau ir paprastiems žmonėms, panorusiems pamatyti svetimus kraštus. Lankytinos vietos Švedijoje yra tikrai vertos Jūsų dėmesio ir laiko, tad tai tik patvirtina faktą, jog Švedija yra visapusiškai puiki šalis – tiek gyventojų, tiek gamtos, tiek ir lankytinų vietų, atmosferos atžvilgiais. Jei į Švediją keliausite pirmą kartą, ji jums tikriausia pasirodys labai patraukli savo didinga ir įspūdinga gamta, miestai pasirodys labai kompaktiški, tačiau funkcionalūs, modernūs bei stilingi, o žmonės labai dėmesingi, bet tuo pačiu ir rimti (na, bent jau iki tol, kol su jais susidraugausite). Vykstant į Švediją, labai svarbu žinoti, kada būtent geriausia ten nuvykti. Mes Jums patariame vykti į šią šalį vasarą arba ankstyvų rudenį. Būtent tada Švedija atskleidžia visas gražiąsias savo puses (nors ir žiemą ji yra pakankamai įspūdinga) ir Jūs galite pasimėgauti visais jos teikiamais pasiūlymais. Lankytinos vietos Švedijoje atrodys geriausiai taip pat būtent jau minėtaisiais laikotarpiais. Jei tik turite tokią galimybę, aplankykite šią šalį vasaros arba rudens atostogų metu, taip išpešite daugiausiai naudos ir parsivešite daugiausiai puikių naujų įspūdžių.

Švedijoje lankytinų vietų yra iš ties daug, visas jas suskaičiuoti būtų tikrai labai sunku, kadangi valstybė yra gana didelė. Tiesa, kaip ir visos Skandinavijos valstybės, Švedija yra brangi, tad ir lankytinos vietos Švedijoje ir jų aplankymas Jums gali atsieiti ne pigiai, tačiau tai yra tikrai verta tų pinigų, kadangi įspūdžiai bus neišdildomi. Kad ir kaip bebūtų, net ir su mažesniu kelionės į Švediją biudžetu, galite susiplanuoti sau visai padorią kelionę, kurios metu teks šiek tiek pataupyti ir ne visada sau leisti daug, tačiau Jūs vis tiek pamatysite pakankamai, kad galėtumėte tą kelionę pavadinti tikrai šaunia.

Švedija turi keletą skirtingų „veidų“, „kaukių“, kurias visas su didžiuliu domumu galite patyrinėti savo kelionės į Švediją metu. Kelionė į šia šalį bus nepamirštama visą likusį jūsų gyvenimą, tad tikrai labai pravartu ją patogiai susiplanuoti, kad visi prisiminimai būtų tik patys šviesiausi. Mes pasistengsime Jums pateikti šiokį tokį sąrašiuką, kokios gi lankytinos vietos Švedijoje būtinai turėtų būti įtrauktos į Jūsų kelionės planą. Na, galbūt ne visiškai visos, nes tai gali užimti nemažai laiko ir kainuoti daug pinigų, b et bent jau didžioji dalis iš šių vietų yra tikrai vertos vizito į jas. Ir vien dėl šių keleto lankytinų vietų, Švedija savaime tampa labai puikia šalimi, verta vizito, o dar pridėjus nuostabią gamtą ir žmones, kultūrą, gauname tiesiog puikų rezultatą.

Stokholmas. Atvykus į šalį, ją apžiūrinėti tikriausiai derėtų pradėti nuo sostinės. Atvykę į Stokholmą išvysite iš tiesų nemažą ir įspūdingą miestą, kuris būdamas labai moderniu, sugeba būti vienu iš žaliausių bei ekologiškiausių miestų visoje Europoje. Stokholme gausu gerų restoranų, atstovaujančių bene visoms Pasaulio virtuvėms, tad juose tikrai verta apsilankyt. Tik turime Jus įspėti, kad kainos juose bus tikrai ne pačios mažiausios. Būtinai užsukite į Stokholmo senamiestį. Esame įsitikinę, kad jis Jums paliks puikų įspūdį.

Taip pat, svečiuodamiesi Švedijos sostinėje, nepamirškite aplankyti Vazų muziejaus. Stokholmas yra labai energingas, gyvas, jaunatviškas miestas. Apskritai, visa Švedija yra festivalių šalis. Tad prieš išvykstant į Stokholmą ar jau būdami ten, vietiniuose šaltiniuose pasitikrinkite, kokie renginiai yra planuojami Stokholme ir apsvarstykite ar jie yra verti Jūsų dėmesio bei laiko.

Lankytinos vietos Švedijoje neapsieitų be kito puikaus miesto – Goteborgo. Jis yra antras pagal dydį miestas Švedijoje, po Stokholmo. Tarp keliautojų yra susidariusi tokia nuomonė, jog Goteborgas yra geresnė vieta keliautojams dėl Stokholmo. Taip yra todėl, kad šį miestą apžiūrėti yra lengviau ir pigiau, o jis atskleidžia daugiau Švedijos ir pačių švedų gyvenimo subtilybių bei kultūros. Šis miestas yra jūros uostas, šiais laikais žinomas kaip didžiausias Švedijos kultūros ir sporto centras. Lankytinos vietos Švedijoje būtų daug kuklesnės, jei nebūtų šio puikaus miesto. Jame Jūs galite aplankyti tikrai nemažai garsių muziejų, didžiulių prekybos centrų (kurių nerasite Lietuvoje) bei įspūdingą Volvo gamyklą, kurioje yra rengiamos ekskursijos turistams. Kai jau apžiūrėsite visas garsenybes įsikūrusias Goteborge, užsukite į šalia esantį Boras miestelį. Nors jis ir nėra didelis, tačiau yra plačiai pagarsėjęs kaip skulptūrų miestelis. Jame gausu įvairiausių skulptūrų, kurios linksmina ir stebina turistus iš viso Pasaulio.

Sąrašą „lankytinos vietos Švedijoje“ tikriausiai baigsime su šiek tiek daugiau į gamtą orientuota vietele – tai Gotlando sala. Ji yra ganėtinai nemažai, tačiau puikiai atskleidžia visą Švedijos gamtos grožį. Vykdami į ją nepamirškite su savimi pasiimti šiltesnių rūbų, kadangi ji yra labai vėjuota – iš visų pusių apsupta Baltijos jūros. Maudytis, degintis, ar mėgautis kitais kūniškais malonumais, šioje saloje Jūs greičiausiai negalėsite, bet tai yra tiesiog ideali vieta visiems romantikams ir dvasinės ramybės ieškantiems žmonėms – nuostabios, uolėtos salos pakrantės yra puikia tinkamos vakariniams pasivaikščiojimams, kurių metu prieš Jus atsivers iš tiesų įspūdingi vaizdai.

Štai ir visos lankytinos vietos Švedijoje, apie kurias norėjome Jums papasakoti. Tikimės, kad padėjome Jums susidaryti aiškesnę nuomonę apie tai, ką derėtų pamatyti kuomet nuvyksite į Švediją. Žinoma, nereikia apsiriboti vien tik šiomis vietomis ir net nepagalvoti apie galimybę nuvykti kur nors kitur, savo kelionės į Švediją metu. Kaip jau minėjome, Švedija yra iš tiesų didelė šalis, tad galite pakeliauti po ją ir esame įsitikinę, kad atrasite daug unikalių ir nuostabių dalykų, kurių negalėtumėte pamatyti Lietuvoje. Lankytinos vietos Švedijoje yra pabirusios po visą šalį, tad nebijokite eksperimentuoti ir ieškoti jų patys – dažnai pačios įspūdingiausios vietos būna įsikūrusios ne didžiuliuose miestuose, o tiesiog kaimo vietovėse. Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *