Viešbučiai Anglijoje

nglija – labai populiari šalis, į kurią nuolatos plūsta turistai iš viso pasaulio, nesvarbu koks metų laikas bebūtų – žiema ar vasara. Kyla klausimas, kodėl Anglija yra tokia populiari šalis, kas traukia visus žmones į ją? Atsakymas tikriausiai būtų – viskas. Viešbučiai Anglijoje yra puikūs, taip pat kaip ir visa transporto sistema, žmonės yra draugiški, mielai priimantys atvykėlius iš kitos šalies. Čia gausu tiek ir ekonominių, tiek ir poilsio išsiilgusių turistų. Kasmet gausybė žmonių nusprendžia aplankyti šią šalį bent trumpam, o galbūt net susieti savo gyvenimus su ja. Anglijoje gausu gražių ir didelių miestų, su didinga istorija, tokių kaip Londonas, Manchesteris ar Birminghamas. Jei esate vienas iš tų daugybės žmonių, kurie planuoja aplankyti Angliją, jums derėtų perskaityti šį straipsnį. Nuvykus į svečią šalį jums juk reikės kažkur apsistoti. Kaip jau minėjome, viešbučiai Anglijoje yra puikūs, tačiau jums reikėtų žinoti kaip iš visų tų puikių viešbučių išsirinkti pat puikiausią. Šis straipsnis pateiks jums 10 patarimų, kurie visi bus susiję su viešbučiais. Pasinaudokite jais protingai, tam kad viešbučiai Anglijoje jums būtų pats mieliausias prisiminimas iš kelionės į šią šalį.

  1. Rinkitės informaciją apie viešbučius, dar neišvykę iš namų. Juk šiais laikai kiekvienas turime kompiuterį bei internetą, kuriame gausu informacijos. Išsiaiškinkite, kokie viešbučiai Anglijoje yra pigiausi, patogiausi, prieinamiausi ir taip toliau. Kuo daugiau apie juos sužinosite, tuo geriau bus jums patiems. Sveikiname – jūs jau naudojatės pirmuoju patarimu, nes skaitydami šį straipsnį domitės apie Anglijos viešbučius. Gera pradžia pusė darbo.
  2.  Neapsigaukite – viešbučiai Anglijoje nėra grupuojami pagal žvaigždučių sistemą. Penkių žvaigždučių sistema, kuri yra naudojama daugelyje šalių viešbučių lygiui nustatyti, Anglijoje yra nulis. Tad ieškodami sau tinkamiausio viešbučio, į žvaigždutes net nekreipkite dėmesio. Viešbučiai Anglijoje yra labai skirtingi – pavyzdžiui, 2 žvaigždučių viešbutis gali būti kur kas prabangesnis, nei viešbutis turintis 4 žvaigždutes. Tai gali būti šiek tiek komplikuota ir neįprasta užkietėjusiems keliautojams, pripratusiems prie tradicinės 5 žvaigždučių sistemos. Iškyla klausimas, kam tada toks žvaigždutės reikalingos, jei jos nenurodo viešbučio lygio? Žvaigždutėmis viešbučiai Anglijoje žymimi nebent tam, kad nurodytų patogumus esančius viešbutyje, tokius kaip liftai, restoranai, sporto salės ar konferencijų arenos.
  3. Išsiaiškinkite, ar jūsų viešbutis yra netoliese patogaus viešojo transporto taško. Kelionės metu, jūs žinoma norėsite kuo daugiau pamatyti, todėl jums reikės daug keliauti iš vienos vietos į kitą, o po to atgal į viešbutį. Viešbučiai Anglijoje, kaip ir kitose šalyse dažniausiai yra įsikūrę netoliese viešojo transporto prieigų, tačiau jums vis tiek reikėtų apie tai pasidomėti. Anglijoje, o ypač Londone, ypač populiarus susisiekimo būdas – metro. Jei jūsų viešbutis yra netoliese metro, išsiaiškinkite kokioje metro zonoje yra jūsų stotelė – pirmoje ar antroje. Tai labai svarbu. Kitas populiarus būdas keliauti yra autobusai. Viešbučiai Anglijoje beveik visada šalia savęs turi autobusų stotelę. Tačiau keliavimas autobusu yra šiek tiek lėtesnis ir daugeliu atvejų brangesnis nei metro. Jei jūsų viešbutis yra nuošalesnėje vietoje, geriausia būdas keliauti tikriausiai bus traukiniai. Jie yra gana greiti, o be to jų kaina net gi labai prieinama.
  4. Viešbučiai Anglijoje neretai yra įsikūrę netoli oro uostų. Iš oro uosto visada važiuoja bent keli tiesioginiai autobusai, į artimiausią viešbutį. Visada pagalvokite prieš planuodami savo kelionę su tokiu autobusu, nes netoli oro uostų praktiškai visuomet būna eismo spūstys, todėl jūsų kelionė gali užtrukti žymiai ilgiau. Pavyzdžiui, kelionė iš viešbučio į oro uostą, kurios distancija yra apie 3 kilometrus, piko metu gali užtrukti apie pusę valandos, todėl jau geriau išvažiuokite kuo ankstesniu autobuso reisu, kad netektų gailėtis pavėlavus į lėktuvą.
  5.  Viešbučiai Anglijoje dažnai gali gerokai paploninti jūsų piniginę. Tikriausiai visi suprantate, kad už puikią kokybę teks atitinkamai ir atsilyginti. Tačiau tai patarimas, kaip sutaupyti šiek tiek pinigų. Viešbutį visada rinkitės pagal lokaciją, į kurią žadate vykti. Jei žadate vykti, tarkim į tokį miestą gigantą, kaip Londonas, neskubėkite užsisakyti nakvynės pačiame šio miesto centre, arba, kaip jums atrodo, labai puikioje vietoje. Patys brangiausi viešbučiai Anglijoje, būna įsikūrę būtent miestų centruose ar kitose strategiškai gerose vietose. Kodėl gi jums neužsisakius viešbučio, kuris yra įsikūręs šalia miesto, šiek tiek nuošalesnėje vietelėje? Kaip jau minėjome, viešasis transportas Anglijoje yra aukštos klasės, tad nukeliauti iš viešbučio į miesto centrą, oro uostą ar kitą jus dominančią vietą, tikrai nekils jokių problemų. Pasinaudojus šiuo patarimu, viešbučiai Anglijoje jums atsieis gerokai pigiau ir tikrai neturėsite jokių problemų, kad apsistojote ne strategiškai puikioje vietoje.
  6.  Užsisakykite viešbutį kaip galima anksčiau. Jei galite, padarykite tai jau dabar. Viešbučiai Anglijoje yra iš ties populiarūs, gausybė turistų užplūsta juos visais metų laikais. Ši taisyklė ypač galioja didiesiems miestams – Londonui, Manchesteriui, nes šiuose miestuose gauti kambarį kartais gali būti netgi problematiška. Pasidomėkite įvairiomis šventėmis, kurios vyksta vietovėje, į kurią jūs keliaujate, nes per įvairias šventes, muges, koncertus ir pan. viešbučiai Anglijoje paprastai būna sausakimši.
  7. Visada palyginkite kainas. Dažnai galite rasti įvairių nuolaidų ir akcijų. Nebūkite aklas turistas ir negriebkite pirmo pasitaikiusio, jūsų nuomone puikaus pasiūlymo. Viešbučiai Anglijoje yra pakankamai skirtingi, tad ir kainos juose gal skirtis ir netgi labai. Tai priklauso nuo daugelio aplinkybių, apie kurias, kaip kruopštus keliautojas, turėtumėte taip pat pasidomėti. Dažniausiai viešbučio kainą labiausiai įtakoja jo vieta ir patogumai. Pasverkite ir įvertinkite ko jums iš tikrųjų reikia ir mokėkite pačią optimaliausią kainą pritaikytą būtent jūsų poreikiams.
  8.  Viešbučiai Anglijoje bei visa kita yra iš ties puikūs. Tačiau yra vienas bet… Nusikalstamumo lygis Anglijoje yra ganėtinai didelis. Nusikaltimus dažniausiai daro ne patys britai, o atvykėliai iš kitų šalių, tokių kaip Lenkija, Bulgarija, Rumunija ar Lietuva. Beje, lietuviai pagal padarytus nusikaltimus Didžiojoje Britanijoje užėmė „garbingą“ 3 vietą. Viešbučiai Anglijoje dažniausiai būna pastatyti geruose rajonuose, kuriuose nusikalstamumo lygis nėra labai didelis, bet dėl viso pikto, jums reikėtų tai pasitikrinti. Daug informacijos galite rasti internete. Tai ypač aktualu moterims, kurios keliauja vienos. Jei jūsų viešbutis yra toje zonoje, kur nusikalstamumas aukštas, vakarais geriau likite viešbučio viduje ir pasimėgaukite jo siūlomais malonumais.
  9.  Visada išsiaiškinkite, kas įtraukta į viešbučio kainą. Viešbučiai Anglijoje kartais gali atrodyti nepagrįstai brangūs, arba atvirkščiai, nepagrįstai pigūs. Tačiau kaina visada varijuoja dėl to, kas yra įtraukta į jūsų užsakymą. Tai yra tokie dalykai kaip pusryčiai, pietūs ar net vakarienė, chalatai, kiti įvairūs patogumai. Išsiaiškinkite, ar jums tikrai viso to reikia ir ar apsimokai už tai mokėti pinigus. Pavyzdžiui, pusryčius dažniausiai daug pigiau atsieina valgyti ne viešbutyje, o kavinėje. Tuo pačiu, galėsite pasirinkti iš platesnio asortimento.
  10.  Viešbučiai Anglijoje gali suteiktu jums daug džiaugsmo, tačiau taip pat gali ir nuliūdinti. Jei į Angliją važiuojate pirmą kartą ir niekada nebuvote apsistojęs jokiame jos viešbutyje, neskubėkite užsisakinėti pačio brangiausio kambario, kad vėliau netektų nusivilti ir gailėtis išleidus pinigus.Štai ir visos paslaptys, kurias gaubia viešbučiai Anglijoje. Jei daugiau ar mažiau laikysitės šių patarimų, jūsų kelionė bus tikrai sklandi, neturėsite jokių problemų su viešbučiais. Sėkmės!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *