Viešbučiai Graikijoje

Vienas iš pagrindinių dalykų sudarančių kelionių agentūrų siūlomų kompleksinių kelionių kainą – viešbučio kambario nuoma. Tiesa agentūros su viešbučiais yra sudarę įvairias sutartis ir už kambarius moka gerokai mažesnę sumą, už tą, kurią turime mokėti mes, užsisakydami keliones iš kelionių agentūrų. Norint sutaupyti, viešbučio vertėtų ieškoti pačiam. Vienintelis dalykas, kurį sutaupysite – pinigai, nes laiko gali tekti sugaišti gerokai daugiau, tačiau sunkios ekonomikos laikais tai aktualu. Tiesiogiai užsakyti viešbučio kambarį lietuvių kalba gali būti gana komplikuota. Daugumoje puslapių, išverstų į lietuvių kalbą, kuriuose pateikiami viešbučių pasiūlymai, užsakymas vyksta per tarpininkus, tad labiau apsimoka į paieškos sistemą vesti angliškus žodžius.

Renkantis viešbutį labai svarbu keletas niuansų: vieta, atstumas nuo jūros, lankytinų objektų ar kitų jus dominančių dalykų, teikiamos paslaugos ir žinoma kaina. Viešbučiai, kaip ir žmonių poreikiai, labai įvairūs, tad kartais geriau sumokėti šiek tiek daugiau, tačiau atostogas leisti tokiame viešbutyje, kuri atitiks jūsų poreikius ir jums nepriimtinos aplinkybės negadins nuotaikos.

Šiame straipsnyje pasiūlysime jums keletą viešbučių variantų: nuo ne itin brangių ir paprastų iki prabangių, siūlančių daug papildomų paslaugų.

Toliau skaitykite:

  • Pigūs ir ekonominės klasės viešbučiai
  • Prabangūs viešbučiai

Pigūs ir ekonominės klasės viešbučiai

Aristoteles Hotel (2 žvaigždučių, nuo 17 eurų nakčiai)

Atėnų centre esantis neseniai renovuotas viešbutis, kuriame tikrai pajusite kaip graikai vertina svetingumą. Kambariai nuo vienviečių iki keturviečių su visais reikiamais komfortą užtikrinančiais komponentais. Viešbutis įkurtas patogioje vietoje, priešais Omonią (pagrindinę požeminę stotį), tad traukiniais bei autobusais galite nesunkiai pasiekti bet kurią reikiamą Atėnų vietą. Vos už kelių šimtų metrų nuo viešbučio yra nacionalinis muziejus, o už kilometro stovi didingasis Akropolis. Įvairiomis užsienio kalbomis šnekantis registratūros darbuotojai visuomet pasiruošę jums padėti bet kokiu klausimu, parekomenduoti dėmesio vertus turus, kruizus, padėti išsinuomoti automobilį, nusipirkti bilietus ir t.t. Į kambario nuomos kaina įskaičiuoti pusryčiai.

Hotel Claridge (2 žvaigždučių, nuo 25 eurų nakčiai)

Malonūs, paslaugūs ir draugiški viešbučio darbuotojai sukuria jaukia atmosferą Atėnų pažinimui. Viešbutis stovi patogioje vietoje, Atėnų širdyje Omonioje, šalia pėsčiųjų zonos, transporto taškų ir daugumos lankytinų objektų. Nuo muziejų ir archeologinių vietovių, teatrų, kino, prekybos centrų ir kitų svarbių taškų šiame viešbutyje jus skirs vos keli žingsniai.

Šis 2 žvaigždučių viešbutis turi 53 vienviečius ir dviviečius patogius miegamuosius su oro kondicionieriais ir visais kitais elementais, reikalingais patogiai viešnagei: dušu, televizoriumi, o kai kur ir balkonu. Viešbutyje yra kavinė, baras, pusryčių kambarys, automobilių nuomos centras ir atsipalaidavimo zona, kurioje tiesiog galite bendrauti su žmonėmis ir mėgautis kava ar kitais gėrimais.

Prabangūs Graikijos viešbučiai

Electra Palace Hotel (5 žvaigždučių, nuo 100 eurų nakčiai)

Šis viešbutis yra pačioje Atėnų širdyje – tiesiog Akropolio šešėlyje. Nuo juo pėsčiomis lengvai galima nueiti iki visų pagrindinių lankytinų vietų Atėnuose. Viešbutis pastatytas antikiniame Plakos rajone, vos 3 minutės kelio nuo Sintagmos aikštės, suteiks jums visą įmanomą prabangą, kurios galite tikėtis iš 5 žvaigždučių įvertinimo. Visi kambariai įrengti klasikiniu stiliumi ir puikiai dera prie istorinių apylinkių. Pro jaukių ir prabangių kambarių langus atsiveria įspūdingas vaizdas į Akropolį.

Po varginančių miesto turų ir ekskursijų po lankytinas vietas, atsipalaiduoti galite viešbučio spa, sveikatingumo centre, burbulinėse voniose, saunoje, garinėje vonioje ir lauke esančiame baseine su baseinu baru. Valgyti galite jaukiame viešbučio teritorijoje esančiame restorane, tiekiantį ne tik graikišką, bet ir įvairių kitų šalių maistą. 

Royal Olimpic Hotel (5 žvaigždučių, nuo 100 eurų nakčiai)

Šis prabangus viešbutis įsikūręs visai netoli Akropolio, spalvingoje Plakos kaimynystėje. Iš prabangių kambarių, baseino ir sodo galite stebėti didingąją Dzeuso šventyklą. Visai šalia yra daugybė restoranų ir parduotuvių, o ir pats viešbutis siūlo tiek įvairių paslaugų, kad tikrai nenuobodžiautumėte net iš jo neišeidami.

Visuose kambariuose yra oro kondicionieriai, speciali garso izoliacijos sistema, darbo stalai, vonios kambariai ir patogios spintos. Satelitinė ir kabelinė televizijos bei radijas – kiekvieno kambario komponentai. Laisvu laiku galite plaukioti baseine, naudotis viešbučio biblioteka ir treniruoklių sale. Visame viešbutyje veikia nemokamas wi-fi interneto ryšys. Tame pačiame įsikūrusios papuošalų bei suvenyrų parduotuvės, tad norint ką nors parvežti artimiesiems ar draugams, toli eiti nereikės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *