Viešbučiai Italijoje

Italija yra viena iš dažniausiai keliautojų pasirinkimu tampančių šalių. Žmonės, dirbantys paslaugų tą puikiai supranta ir tuo naudojasi: viešbučių kainos užkeliamos iki paprastiems žmonėms sunkiai prieinamų, o jų pasiūlymų gausa tokia didelė, kad sunku nepasiklysti. Prieš planuojant kelionę į Italiją derėtų pagalvoti apie tai, kad karštuoju sezonu viešbučio kambarių nuoma, kaip ir visa kita, yra gerokai brangiau nei kitais metų laikais, tad norint aplankyti kultūrinius ir istorinius objektus tam geriau pasirinkti rudenį ar žiemą. Norime sumažinti jūsų galvos skausmą ieškant viešbučio Italijoje ir parodyti jog visgi paieškojus galima rasti gerų variantų už prieinamą kainą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime dviejų tipų viešbučius didžiuosiuose Italijos miestuose:

  • Pigūs viešbučiai – kambario nuomos kaina nuo iki 20 iki 50 eurų už parą
  • Ekonominės (vidutinės) klasės viešbučiai – kambario nuomos kaina 50 nuo iki 100 eurų už parą

Pigių viešbučių Italijoje variantai

Downtown Hotel Romoje (2 žvaigždučių, kaina nuo 48 eurų)

Šį viešbutyje valdo šeima, tad ir atmosfera čia sukurta labai jauki – kaip šeimoje. Šie nakvynės namai yra pačioje Romos širdyje, vos 3 minutės kelio pėsčiomis iki Koliziejaus ir romėnų forumo. Taip pat visai netoli Trevi Fontanas, Panteonas ir kiti žymus lankytini objektai. Kambariuose yra visi patogumai, atskiri vonios kambariai. Dviviečių kambarių kaina nakčiai nuo 48 eurų.

Hotel Garden Florencijoje (1 žvaigždutės, kaina nuo 26 eurų)

Šis viešbutis yra patogioje vietoje, visai netoli nuo traukinių stoties (vos 10 minučių kelio). Istoriniuose Florencijos rūmuose įsikūręs viešbutis neseniai buvo renovuotas, tad viduje viskas tvarkingai ir „šviežia“, visi kambariai turi privačius vonios kambarius ir televizorius. Į kambario kainą įskaičiuoti pusryčiai. Dvivietis kambarys nakčiai kainuoja nuo 26 eurų.

Hotel San Tomaso Milane (1 žvaigždutės, kaina nuo 34 eurų)

Pačiame Milano centre esantis jaukus viešbutukas. Viešbutis labai patogioje vietoje: iš jo labai lengva pasiekti praktiškai visas lankytis miesto vietas, populiariausius restoranus ir daugybę parduotuvių. Visame pastate yra nemokamas wi-fi interneto ryšys. Dviviečių kambarių kaina prasideda nuo 34 eurų. Visuose kambariuose atskiri vonios kambariai.

Hotel Venice Villa Dori Venecijoje (3 žvaigždutės, kaina nuo 28 eurų)

Puikus pasirinkimas vykstantiems į žavingąją Veneciją. Kelios minutės kelio nuo istorinės Venecijos širdies Riviera del Brenta, elegantiški kambariai, įkvėpti senovės Venecijos vilų, komfortas ir malonus aptarnavimas. Viešbutyje už papildomą kainą galimos papildomos paslaugos (oro kondicionieriai, vieta mašinų stovėjimo aikštelėje, 24 valandas veikiantys karšti dušai, paėmimas iš oro uosto). Dviviečių kambarių kaina nakčiai nuo 28 eurų.

Geri ekonominės klasės viešbučiai Italijoje

Diocleziano B&B Romoje (4 žvaigždučių, kaina nuo 57 eurų)

Šis viešbutis stovi visai netoli Termini stoties pačiame Romos centre. Viešbučio dizainas labai prašmatnus, o pats pastatas Romoje stovi jau nuo XIX-o amžiaus. Visame viešbutyje yra nemokamas wi-fi interneto ryšys. Į kambario kainą įskaičiuoti pusryčiai, kurių metu savitarnai patiekiami įvairūs šalti ir karšti tradiciniai valgiai. Dviviečio kambario kaina nakčiai prasideda nuo 57 eurų, kiekviename tokiame kambaryje yra atskiras vonios kambarys.

Hotel Marrani Florencijoje (3 žvaigždučių, kaina nuo 60 eurų)

Puikus viešbutis su dideliu puošniu, pokylių salę primenančiu vestibiuliu norintiems pailsėti ir atgauti jėgas ramioje aplinkoje. Viešbutyje sukurta labai rami atmosfera, jį supa maži žali nameliai, o kieme teliuskuoja didžiulis baseinas o norintys pajudėti gali naudotis šalia esančiais teniso kortais. Netoliese yra įvairių lankytinų objektų, o paslaugūs darbuotojai visuomet maloniai suteikia turistinės informacijos ir nemokamų žemėlapių. Viešbutyje veikia nemokamas interneto ryšys. Dviviečių kambarių kaina nuo 60 eurų nakčiai.

Locanda Poste Vecie Venecijoje (kaina nuo 75 eurų)

Vos 10 kambarių turintis viešbutis labai unikalus – dėl nedidelio kiekio žmonių, viduje visuomet ramu, o aplinkui viešbutį nuolat verda veiksmas. Visai šalia yra žuvų turgus, Rialto tiltas ir švento Marko aikštė. Kambariai įrengti 18-ojo amžiaus Venecijos stiliumi. Visame viešbutyje veikia nemokamas wi-fi interneto ryšys. Kiekviename kambaryje yra didelis plačiaekranis televizorius su kabeline televizija, kambariai erdvūs ir šviesūs. Kiekvieną rytą į kambarį patiekiami itališki pusryčiai. Visuose kambariuose atskiras vonios kambarys. Dviviečio kambario kaina nakčiai nuo 75 eurų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *