Viešbučiai Kipre

Mažas dydžiu, bet besididžiuojantis savo unikalumu, Kipras stebina savo lankytojus daugiau nei 10000 metų spalvinga istorija, stulbinančiais kraštovaizdžiais, giliomis meilės legendomis ir neeiliniu kulinariniu paveldu. Pasakiški penkių žvaigždučių viešbučiai, paslaptingos antikinės relikvijos, citrusinių medžių kvapas ir visų mylimi paplūdimiai yra tik maža dalis viso to, ką Kipras gali pasiūlyti.

Kadangi beveik visi mūsų tautiečiai į Kiprą skrenda poilsinėms atostogoms, viešbutis tampa vienu svarbiausių ir didžiausio dėmesio reikalaujančių kelionės aspektų. Praktiškai visos kelionių agentūros Lietuvoje, į kompleksinę kelionės kainą įskaičiuoja ir viešbučius, tačiau pasirinkę tokį kelią ne tik susiaurinate pasirinkimų ratą, bet ir išleidžiate daugiau pinigų. Pagrindiniai dalykai, kuriais vykstant į kelionę reikia pasirūpinti dar Lietuvoje, tėra lėktuvo bilietai ir viešbučio užsakymas, tad tai padaryti nesunku ir patiems.

Kur galiu užsakyti viešbutį?

Patogiausias būdas užsakyti viešbučio kambarius žinoma yra internetas. Įvedę į paieškos sistemą žodžius viešbučiai Kipre gausite didelį pasirinkimų sąrašą. Tiesa, anglų kalba paieška bus bene 10 kartų efektyvesnė, tad paieškos sistemoje geriau žodžius rašyti angliškai. Šimtai, o gal net tūkstančiai variantų tampa rūpesčiu, nes iš didelės pasiūlos sunku išsirinkti? Būtent dėl šios priežasties, šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime, ką gi siūlo interneto platybės. 

Ieškote prabangos?

Tiems, kurie mėgsta prabangą ir gali sau ją leisti, parinkome keletą internete geriausiai įvertintų penkių žvaigždučių viešbučių.

  • Capo Bay – šis viešbutis įkurtas pačiame vieno iš didžiausių Kipro miestų Protaro centre. Modernumas ir įvairūs patogumai puikiai suderinti su puikiu viešbučio kolektyvo aptarnavimu ir patogiu apgyvendinimu poilsinėms atostogoms. Viešbutis turi nuosavą, ypatingai ramų paplūdimį su gražiais sodais, pilnais fontanų ir dailių baseinėlių su spalvingomis žuvelėmis. Capo Bay viešbutis dėl originalaus stiliaus ir ypatingo dėmesio svečių apgyvendinimo detalėms užsitarnavo puikią reputaciją tarp šios salos lankytojų. Čia puikiai turėtų jaustis žmonės, mėgstantys visą naktį trunkančius vakarėlius, kadangi viešbučio lankytojai čia aptarnaujami visą parą.
  • Four Seasons – visos Europos keliautojų pamėgtas privatus viešbutis Limassolyje ant smėliuoto paplūdimio, apdovanoto mėlynąją vėliava (švaros ir saugumo simboliu, kurį įteikia Europos sąjunga) yra įkurtas labai patogioje vietoje – pusiaukelėje tarp Larnakos ir Pafos oro uostų, visai netoli miesto centro. Penkių žvaigždučių kokybė, prabangaus ir draugiško aptarnavimo viršūnė, daugybė papildomų paslaugų. Viešbutyje yra 304 kambariai, 6 restoranai, 4 barai, kelios konferencijų salės ir spa.
  • Annabelle – viešbutis, iš kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į senąjį Pafos uostą, šalia kurio pagaunamos beveik visos žuvys, vėliau patenkančios ant Pafos restoranų stalų. Annabelle – prašmatnus penkių žvaigždučių viešbutis, pasižymintis elegantišku šarmu ir stiliumi. Ypač siūlomas tiems, kurie keliauja su vaikais – viešbutyje įkurtas vaikų klubas, kuriame profesionalūs specialistai prižiūri jūsų vaikus, juos lavina, užsiima įvairiomis veiklomis. Didžiulis žaidimų kambarys įrengtas taip, kad vaikai visą laiką būtų užsiėmę, nenuobodžiautų ir turėtų galimybę tobulėti, kuomet jų tėvai mėgaujasi poilsiu.

Norintiems sutaupyti

Nors Kipro sala populiariausia tarp tų keliautojų, kurie mėgsta prabangias poilsines keliones, čia atvykti ir apsistoti už prieinamą kainą gali ir tie, kuriems svarbesnis kultūrinis aspektas, o viešbutis nėra ta vieta, kurioje bus praleidžiama daugiausiai laiko. Jei viešbučio jums reikia tik tam, kad turėtumėte kur patogiai miegoti ir nusiprausti – tam tikrai nereikia brangiausių penkių žvaigždučių apartamento. Pateiksime jums kelis pigesnės nakvynės variantus.

  • Cyprus Dorms – pigiausias variantas, kurį pavyko rasti interneto platybėse. Tai hostelis Kyrėnijos širdyje, viduryje populiariojo Kyrėnijos uosto. Tai viso šios salos dalies turizmo centras: geriausi barai, restoranai, kavinukės ir parduotuvės yra vos išėjus pro viešbučio duris. Cyprus Dorms turi platų kambarių pasirinkimą: nuo bendrabučio tipo kambariukų su keturiomis lovomis, iki tradicinių viešbutinių kambarių. Pigiausio kambario kaina – vos 10 eurų nakčiai.
  • Mariela hostel – dar vienas itin nebrangiai atsieinantis variantas, tik šis Paphos mieste. Gyvenimo sąlygos labai panašios į anksčiau apibūdinto hostelio. Vos 5 minutės kelio pėsčiomis norint pasiekti miesto centrą, 1 kilometras iki paplūdimio ir 3 kilometrai iki Latci uosto, garsėjančio Afroditės voniomis ir gražiuoju Akamo nacionaliniu parku.
  • Riverside Holiday Village – komfortas už prieinamą kainą. Nors šis variantas brangesnis už anksčiau minėtus (nuo 30 eurų) čia rasite daugiau papildomų paslaugų ir prabangesnius kambarius. Tai keturių žvaigždučių viešbutis šiaurės Kipre, Kyrėnijoje. Riverside Holiday Village – natūralaus grožio sodų apsuptyje esančių vilų kompleksas, kuriame sau vietą ras ir tie, kurie keliauja su šeima, ir jauni nuotykių ieškotojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *