Viešbučiai Kretoje

Poilsinės kelionės į saulėtąją Kretą tampa vis populiaresnėmis: turizmas šioje saloje klesti, tad nenuostabu, kad viešbučių pasirinkimas čia išties nemažas. Kaip ir kituose kurortuose, nakvynės viešbutyje kaina čia nemaža, tačiau skyrę laiko naršymui internete, galite sutaupyti keletą šimtų litų. Labiausiai kaina priklausys nuo to, kokio lygio ir kelių žvaigždučių viešbučio norėsite. Galite patikėti šį rūpestį kelionių agentūrai arba ieškoti viešbučio pats – pastaruoju atveju galite kažkiek sutaupyti, tačiau taip atsitiks ne visuomet, nes kelionių agentūros su viešbučiais yra sudariusios įvairias sutartis, dėl kurių nuolat taikomos nuolaidos. Tinkamu metu, esant didelėms akcijoms, kreipiantis į kelionių agentūrą galite sutaupyti ne tik laiko, bet kartais ir pinigų. 

Viešbučio užsakymas per kelionių agentūrą

Dauguma kelionių agentūrų kartu su lėktuvo bilietais siūlo užsisakyti ir viešbutį. Plačiausias viešbučių pasirinkimas siūlomas toptravel.lt ir kelioniuakademija.lt, tiesa užsakymas čia kompleksinis (lėktuvo bilietai + viešbutis) tad norint sužinoti tam tikro viešbučio kambario kainą, geriausia susisiekti su agentūros darbuotojais, nes pačiam ją rasti agentūros puslapyje gali būti sunku. Iš kelių šimtų variantų padėti išsirinkti gali lankytojų, pabuvojusių tuose viešbučiuose, atsiliepimai bei įvertinimai. Suprantantiems anglų kalbą, žmonių iš viso pasaulio atsiliepimus verta paskaityti tripadvisor.com. Nors penkių žvaigždučių viešbučiai beveik visuomet vertinami puikiai ir tikrai neturėtumėte jais nusivilti, verta pažiūrėti ir pažymėtus dvejomis ar trejomis žvaigždutėmis. Dažniausiai pagrindinis skirtumas būna ne pačių kambarių kokybė, o atstumas nuo jūros, viešbučio paplūdimio kokybė ir įvairios papildomos paslaugos.

Pigi nakvynė

Tiems, kurie nori sutaupyti pinigų ir kuriems didžiulė prabanga nėra būtinybė, verta pasirinkti viešbučių alternatyvas – hostel‘ius ir nakvynės namus. Šiuo atveju, tinkamą kambarį geriausia išsirinkti pačiam, nes kelionių agentūros daugiausiai dirba su viešbučiais. Pasirinkę tokį variantą, vietoj kelių šimtų ar net tūkstančių, galite rasti nakvynę, už kurią sumokėsite iki 70 litų. Pigiausių internete užsakomų nakvynės namų kainos prasideda nuo 40 litų (Rethymno Youth Hostel). Kiti hosteliai, nakvynės ir svečių namai iki 70 litų:

  • Youth Hostel Plakias
  • Barbara Studios
  • George Apartments
  • Villa Belleveu rooms

Norėdami rasti daugiau informacijos ir užsakyti kambarius, tiesiog suveskite vieną iš aukščiau esančių pavadinimų į google paieškos sistemą. Vis dėlto, derėtų nepamiršti, kad patogumų čia nebus tiek daug, tad važiuojant su vaikais ar norint prabangos, derėtų pasirinkti viešbutį.

Viešbutis keliaujantiems po vieną

Jauniems, veržliems, ieškantiems nuotykių ar tiesiog norintiems pabėgti nuo rutinos ir pailsėti nuo kiekvieną dieną matomų veidų – viešbutis vienišiams. Viešbučio šūkis – „Bendravimo pilnos atostogos nepriklausomiems keliautojams“ – išties paradoksalus, tačiau puikiai atspindi viešbučio ideologiją. Čia žmonės atvyksta be šeimų, tačiau yra priimami lyg į šeimą. Dėl draugiško aptarnavimo, naujų pažinčių ir įvairių nuotykių, dauguma lankytojų čia sugrįžta nuolat. Surašius praeitų metų statistiką paaiškėjo, kad net 65 procentai lankytojų, viešbutyje apsigyveno daugiau nei vieną kartą. The Mistral yra įsikūręs didžiausios Graikijos salos šiaurės-vakarų pakrantėje, Maleme mieste. Oras čia visuomet puikus, o ypač verta aplankyti šią vietą pavasarį, kuomet pražysta alyvų, apelsinų bei citrinų medžiai, skleidžiantys pasakiškus gaivius kvapus. Vis dėlto, į šį viešbutį žmonės sugrįžta net ne sezono metu. Kodėl? Todėl, kad dauguma čia susipažįsta su bendraminčiais iš įvairių pasaulio kraštų, mėgaujasi nepakartojamais vakarėliais ir randa draugus ar net mylimuosius. Be viso to, svarbų vaidmenį atlieka šeimininkų sukurta atmosfera. Viešbutį valdo gražiomis idėjomis gyvenanti šeima, kuri nori savo svečiams parodyti Kretą ne iš turistų, o iš vietinių gyventojų perspektyvos, tad beveik viskas viešbutyje yra sukurta remiantis autentiška Kretos kultūra: nuo kiekvieną dieną tiekiamo skanaus maisto iki architektūros.

Vien pasižvalgius į viešbučių pasirinkimo galimybes, nesunku suprasti, kad Kreta kviečia visus: nuo poilsio su šeima bei tradicinės turistinės kelionės norinčių lankytojų iki nuotykių ištroškusių nutrūktgalvių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *