Viešbučiai Kroatijoje

Viešbučiai Kroatijoje – ko tikėtis?

Kroatija nėra labai populiari šali turistų tarpe. Tikriausiai ne daugelis esate girdėję apie šios šalies ypatumus ar juo labiau, kokie gi yra viešbučiai Kroatijoje. Tačiau, žinoti bent šiek tiek, žinoti, ko galima tikėtis iš viešbučių toje šalyje, yra būtina, jei planuojate vykti atostogoms ar pažintinei kelionei į Kroatiją. Daugiausiai naujausios informacijos slypi būtent internete, tačiau, apie tokią šalį, kaip Kroatija, rasti informacijos bus kiek sudėtingiau, nei tarkim apie Prancūziją ar Turkiją, ir ji greičiausiai bus pateikta anglų kalba, tad siūlome
jums šią unikalią galimybę, sužinoti, kokie gi yra viešbučiai Kroatijoje – lietuviškai!

Jums patiems pirmiausiai reikėtų nusistatyti prioritetus ir karteles, pagal kurias rinksitės savo viešbutį. Taip bus daug paprasčiau ir patogiau, galėsite tiksliau išsirinkti viešbutį, kuris atitiks visus jūsų keliamus reikalavimus. Viešbučiai Kroatijoje, kaip ir daugelyje šalių, yra žymimi žvaigždutėmis. Žymėjimas prasideda su viena žvaigždute (nors tokių viešbučių yra labai nedaug), o baigiasi ties penkiomis žvaigždutėmis. Jei viešbutyje su viso labo viena žvaigždute, jums teks dalintis vonia ir tualetu su kitais gyventojais, tai penkių
žvaigždučių viešbutyje galėsite mėgautis visais aukščiausios klasės malonumais, tokiais kaip baseinas ar įvairios SPA procedūros.

5 žvaigždučių viešbučiai. Tai geriausia, ką tik galite gauti, už nemenką sumą pinigų. Viskas, pradedant
baldais, aplinka ir baigiat aptarnavimu, čia yra aukščiausios klasės. 5 žvaigždučių viešbučiai Kroatijoje visada turi bent vieną restoraną savo viduje, o dažnai net ir kelis. Kainos viešbučio restorane paprastai būna didesnės, nei trakime restorane mieste, tačiau tai labai patogu, jei neturite jėgų ar noro keliauti valgyti į miestą. Kiekviename viešbutyje, be restoranų, taip pat rasite ir bufetą, kuriame bus pateikti į kambario kainą įeinantys pusryčiai, o gal net ir pietūs. Nors maistas bufete nebus tokios aukštos klasės, kaip restorane, tačiau galite būti garantuoti, jog jis bus šviežias ir gaivus. Pusryčiams dažniausiai būna pateikiamas švediškas stalas, kuriame jūs galėsite rinktis iš tokių patiekalų kaip švieži vaisiai, vaisių ir daržovių salotos, šviežios vaisių sultys, įvairiai paruošti kiaušiniai, ką tik iškepti pyragaičiai, puikios kokybės kavos ar plataus asortimento patiekalų su sūriu. 5 žvaigždučių viešbučiai Kroatijoje turi bent kelis kambarius, skirtus nerūkantiems žmonėms. Tokiose viešbučiuose dažniausiai yra baseinas, prie kurio paprastai būna įrengta ir sauna. Prie visų šių kūniškų malonumų, galima pridėti ir sporto salę, kurioje galėsite mankštintis savo kelionės į Kroatiją metu, bei SPA procedūrų erdvę. Taip pat, 5 žvaigždučių viešbučiai Kroatijoje dažniausiai būna pritaikyti ir neįgaliesiems. Skamba neblogai, tiesa? Tačiau nederėtų pamiršti, kad už aukščiausios klasės paslaugas, reikės ir tinkamai sumokėti.

Viešbutis

4 žvaigždučių viešbučiai. Šie viešbučiai Kroatijoje taip pat siūlo labai aukštą komforto lygį, tačiau juose nėra tiek daug prabangos detalių. 4 žvaigždučių viešbučiuose taip pat dažniausiai būna restoranai ir visi kiti patogumai. Kadangi, viskas yra ne tiek prabangu, kiek 5 žvaigždučių viešbučiuose, 4 žvaigždučių viešbučiai siūlo prieinamesnę kainą. Tai puikus variantas keliautojams, kurie nori papramogauti ir pajusti šiek tiek prabangos, tačiau nenori išleisti labai daug pinigų.

3 žvaigždučių viešbučiai. Beveik visi 3 žvaigždučių viešbučiai Kroatijoje yra išsidėstę prie jūros. Vadinasi, užsisakydami nakvyne trijų žvaigždučių viešbutyje, jūs automatiškai užsisakote gražius vaizdus ir gerą laiką prie nuostabiosios Adrijos jūros. Tokiame viešbutyje turėtumėte rasti oro kondicionierių, liftą, palydovinę televiziją, telefoną ir plaukų džiovintuvą. Nors pusryčiai tokiame viešbutyje nebus aukščiausios klasės, jūs visada pasiliekate sau galimybę eiti pavalgyti į miestą, tad tai neturėtų sudaryti didelių problemų maisto gurmanams.

2 žvaigždučių viešbučiai. Čia nerasite oro kondicionierių ar sporto salių, tačiau visi kambariai bus švarūs, gražūs ir atitiks minimalius jūsų reikalavimus. Vienintelis maistas, kurį įmanoma gauti 2 žvaigždučių viešbutyje Kroatijoje – tai pusryčiai, kurie tikrai nebus labai įspūdingi. Visais kitais atvejais, užsimanę pavalgyti, turėsite keliauti į artimiausias užkandines ar restoranus.

1 žvaigždutės viešbučiai. Tokie viešbučiai Kroatijoje yra retenybė. Jei jums pavyks surasti 1 žvaigždutės viešbutį, tai žinokite, jog tai patas paprasčiausias motelis su bendra vonia ir tualetu. Keliautojai dažniausiai vengia apsistoti tokiose vietose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *