Viešbučiai Norvegijoje – ką pasirinkti?

Planuodami savo kelionę į kitą šalį, visuomet stenkitės tai padaryti kruopščiai bei atidžiai, atsižvelgiant į problemas ir netikėtumus, kurie gali iškilti. Bene svarbiausias aspektas, kurį reikia suderinti prieš vykstant į užsienį, arba jau ten nuvykus – viešbutis, stogas virš jūsų galvos, kuris taps jums namais kol svečiuositės šalyje. Viešbučiai Norvegijoje kaip ir visoje Europoje, yra tikrai pakankamai aukštos kokybės, tad jūs tikrai rasite savo poreikius geriausiai atitinkančią vietą ir neliksite nusivylę. Kaip bebūtų, už gerą kokybę teks atitinkamai ir sumokėti. Kaip ir viskas toje šalyje, viešbučiai Norvegijoje yra brangūs, vieni brangiausių visoje Europoje. Norvegija labai turtinga šalis, kurioje žmonės gauna labai didelius atlyginimus, tad nenuostabu, kad ir kainos šioje šalyje yra iš tiesų didžiulės. Bet ką gi jums daryti, jei kelionės biudžetas nėra labai didelis ir neleis jums apsistoti 5 žvaigždučių viešbutyje, tačiau jūs taip pat nenorite rinktis pigiausio varianto ir visą savo kelionės laiką praleisti pigioje landynėje? Atsakymą į šį klausimą pabandysime surasti būtent šiame straipsnyje, tad jis bus tikrai naudingas visiems, kurie rengiasi keliauti į Norvegiją.

Kaip jau minėjome, viešbučiai Norvegijoje yra brangūs, tačiau neišsigąskite ir iš karto neišbraukite šios šalies iš savo kelionių krypčių sąrašo. Norvegijoje gyvena daugybė lietuvių, kurie į šią šalį emigravo būtent dėl pinigų – didžiulių atlyginimų. Tikriausiai kiekvienas turime giminaičių ar pažįstamų Norvegijoje, kuriuos visai mielai norėtume aplankyti, tačiau nesiryžtame tam, kadangi nežinome, kas mūsų laukia kelionės į Norvegiją metu. Jei jau važiuojate į Norvegiją kažką aplankyti, tai žinoma pats geriausias variantas būtų apsistoti jų namuose – tai yra ir pigu ir paprasta, be jokių nemalonumų ir nenumatytų dalykų. Tačiau dažniausiai lietuviai emigravę į Norvegiją, patys neturi savo būsto ir gyvena išsinuomoję būtą ar namą ir negali ten priimti ir priglausti svečių. Tokiu atveju jums tenka užsisakyti viešbučio kambarį. Šis veiksmas gali gerokai paploninti jūsų piniginę, priklausomai nuo to, kokiam laikui žadate apsistoti viešbutyje. Jei norite sutaupyti pinigų, rinkitės viešbučius, kurie yra toliau nuo didelių miestų, nes jie visada bus pigesni. Visi brangiausi ir prabangiausi viešbučiai Norvegijoje yra įsikūrę sostinėje Osle, tad jei planuojate bazuotis būtent tame mieste, jums tai kainuos tikrai daug.

Jei neturite kitos išeities ir tiesiog privalote apsistoti Osle arba kitame dideliame Norvegijos mieste – nepabijokite viešbučių, kurie po savo pavadinimu glaudžia kiek mažiau nei 5 ar 4 žvaigždutes. Norvegija yra labai išsivysčiusi, pažengusi bei ekonomiškai stipri šalis, tad net ir 3 žvaigždučių viešbučiai Norvegijoje bus patenkinamos kokybės. Ten tikrai nerasite nešvarios patalynės ar purvinų rankšluosčių, viskas bus pateikta estetiškai ir higieniškai, tik galbūt kiek kukliau nei daugiau žvaigždučių turinčiuose viešbučiuose. Jei neturite ypatingo poreikio prabangai ir aukštam lygiui, drąsiai galite rinktis kuklesnį ir pigesnį viešbutį – taip sutaupysite pinigų, tačiau tikrai negyvensite landynėje.

Kitas aspektas, smarkiai įtakojantis kainą, tai yra vieta, kurioje yra įsikūręs viešbutis. Viešbučiai Norvegijoje, kaip ir kitose šalyse – kuo geresnėje vietoje, tuo brangesni. Jei manote, jog dažnai reikės klajoti po miesto centrą ir ten praleisti didžiąją dalį laiko, neskubėkite užsisakinėti kambario brangiausiame viešbutyje miesto centre – paskaičiuokite, gal labiau apsimokės apsistoti viešbutyje kuris yra miesto pakraštyje, o iki centro atvykti viešuoju transportu, kuris Norvegijoje yra labai gerai išvystytas, arba atminti išsinuomotu dviračiu.

Taip pat verta pagalvoti, ar jums tikrai reikės visko, kas yra įtraukta į kainą, rezervuojant kambarį? Pavyzdžiui, tai gali būti pusryčiai viešbutyje, chalatas ir panašūs dalykai. Jei jų jums nereikės, paprasčiausiai atsisakykite ir kaina iš karto taps mažesnė.

Suma sumarum, jei norite aukštos kokybės – rinkitės viešbučius dideliuose miestuose, turinčius daug žvaigždučių ir pasiruoškite už juos atitinkamai sumokėti. Tačiau, jei norite sutaupyti pinigų ir neišleisti didžiulės sumos už viešbutį, rinkitės kuklesnį, nuošalesnėje vietoje esantį viešbutį. Visi viešbučiai Norvegijoje yra padorūs, tad jokių problemų neturėtų kilti. Svarbiausiai viską priderinti prie savo poreikių ir išsirinkti optimalų variantą. Taip pat nepatingėkite, ir savo kelionę suplanuokite dar prieš išvykdami iš Lietuvos – taip jums neteks patirti jokių nenumatytų nemalonumų ir viskas eisis kiek sklandžiau – pagal planą.  

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *