Viešbučiai Prancūzijoje

Kelionės į Prancūziją metu viešbučio paieška turistui gali sukelti itin didelį galvos skausmą. Todėl nuoširdžiai patariama nakvyne pasirūpinti dar būnant namie: ir laikas sutaupomas, ir nuotaika negadinama.

Viešbučiai Prancūzijoje bendradarbiauja su daugeliu populiarių kambarių rezervavimo portalų, kuriuose rasite įvairiausių pasiūlymų. Tačiau nakvynės ieškojimas internete taip pat turi savų trūkumų. Pagrindinis jų – labai didelė pasiūlymų įvairovė, kuri, atrodytų lengvą sprendimą, paverčia „misija neįmanoma“.

Tam, kad viešbučiai Prancūzijoje neapsunkintų jūsų būsimos kelionės, šiame straipsnyje pateiksime, mūsų nuomone, vertus dėmesio pasiūlymus.

Parengėme sąrašą, kuriame viešbučiai Prancūzijoje yra suskirstyti į dvi kategorijas:

  • Pigius – kainuojančius nuo 20 iki 50 eurų už parą.
  • Ekonominės (vidutinės) klasės – kainuojančius nuo 50 iki 100 eurų už parą.

Šis straipsnis nėra skirtas brangių viešbučių aptarimui, kadangi atsirenkant juos kyla mažiausiai problemų: mat visi daugmaž linkę saugoti savo gerą vardą.

Geriausi viešbučiai Prancūzijoje iš pigiausiųjų asortimento

„Saint Louis Bastille Hotel Paris“ – (nuo 30 eurų už parą; 3 žvaigždutės;)

Viešbutis buvo visai neseniai atrenovuotas. Kelionės mylėtojams čia siūlomi į kainą įskaičiuoti pusryčiai, kurie bus patiekti viduramžiais dvelkiančiame viešbučio rūsyje.

Kaip ir kiti viešbučiai Prancūzijoje, „Saint Louis Bastille“ savo svečiams visą parą siūlo užsisakyti šaltų gėrimų, alaus ir vyno.

Visame viešbutyje yra interneto prieiga („Wi-Fi“), o daugelis kambarių turi kompiuterį, kuris, esant reikalui, atlieka televizoriaus funkciją. Kambariai yra vėdinami oro kondicionieriais.

Viešbučiai Prancūzijoje garsėja maloniu aptarnavimu, o „Saint Louis Bastille“ juo taip pat neturėtų nuvilti.

Viešbutis yra įsikūręs tiesiai virš Saint-Martin kanalo, kuris yra gerai žinomas kaip populiari jaunų įsimylėjėlių susitikimo vieta. Šalia rasite daug barų, naktinių klubų, restoranų.

Daugiau viešbučio nuotraukų:

Pierre & Vacances Beach Residence Hotel Cannes – (nuo 29 eurų už parą; 3 žvaigždutės)

Viešbučiai Prancūzijoje, ypatingai sostinėje Paryžiuje, garsėja rafinuotu klasikiniu interjero dizainu. Visiškai priešingo stiliaus viešbutis, Pierre & Vacances Beach Residence, turistams tarsi nebyliai ištaria: „Sveiki atvykę į Kanus“.

Ne visi penkių žvaigždučių viešbučiai Prancūzijoje patiks vakarėlius ir saulę mėgstantiems turistams kaip šis vos trijų žvaigždučių viešbutis. Ypatingo dėmesio nusipelno viešbučio kiemas, kuris atrodo it atskira oazė dykumoje – didelis baseinas, palmės ir keli barai, kuriuose jums bus gaminami egzotiški kokteiliai.

Tiek Viešbučiai Prancūzijoje, tiek ir viešbučiai Kanuose jums pasiūlys skaniųjų šalies sūrių ar kitų tradicinės virtuvės patiekalų. Maistas Prancūzijoje yra viena iš nuodėmių, į kurią pasinerti verta. Ypatingai pravartu tai daryti Kanuose, nes čia maisto kainos nesikandžioja taip, kaip jos gali kandžiotis Paryžiuje. O perkant gėrimus žinokite, -„Coca-cola“ Prancūzijoje gali kainuoti brangiau nei vynas.

Viešbučiai Prancūzijoje turistų yra vertinami, kai jų lokacija yra artima labiausiai lankytinoms vietoms, kurios nebūtinai yra miesto centre. Kanai nėra didelis miestas, todėl tiek jus, tiek jūsų kelionės kompanionai bus patenkinti: greitai pasieksite norimą vietą iš bet kurio šio miesto viešbučio.

Daugiau viešbutyje esančių kambarių nuotraukų:

Comte De Hotel Nice (nuo 24 eurų už parą; 2 žvaigždutės)

Nevisi Prancūzijos viešbučiai teikia nemokamą „Wi-FI“ interneto prieigą viešosiose vietose. Didelis pliusas šiam Nicos viešbučiui už šią paslaugą, kuri kelionės mėgėjams darosi vis aktualesnė. Pats viešbutis įsikūręs ramioje centrinės Nicos gatvėje. Netoliese yra tramvajų takai, dėl to visas norimas miesto vietas pasieksite greitai. Ypatingai verta nuvažiuoti į gražųjį Nicos senamiestį.

Daugiau nuotraukų:

Geri ekonominės (vidutinės) klasės viešbučiai Prancūzijoje

„Hotel Montpensier Paris“ (nuo 70 eurų už parą; 2 žvaigždutės)

Kelionės į Prancūziją metu galite suklysti galvodami, kad neverta mokėti 70 eurų už vos dviejų žvaigždučių viešbutį. Tačiau šio viešbučio populiarumas kalba pats už save. Daugiau žvaigždučių turintys, bet panašiai ar šiek tiek daugiau kainuojantys viešbučiai Prancūzijoje, Jums nepasiūlys tokio išskirtinio dėmesio, kurį gausite šioje šeimyniškoje įstaigoje.

Pats didžiausias šio viešbučio privalumas: vos 200 metrų atstumas iki Paryžiaus centro! Čia apsistojus Luvras jums bus pasiekiamas greičiau nei kai kuriems Lietuvoje yra pasiekiama artimiausia maisto prekių parduotuvė!

Paprastai viešbučiai Prancūzijoje vertinami už klasikinį komfortą ir ramų poilsį bet kuriuo paros metu. Viešbutis „Hotel Montpensier“, nors ir esantis labai triukšmingoje Paryžiaus centro gatvėje, jums siūlo tą patį: svečių ramybę garantuoja visuose kambariuose įstatyti garso nepraleidžiantys langai. Autentiškumas nuo to nukenčia, tačiau apsistoti čia galite pigiau nei tikriausiai galėtumėte kitu atveju.

Daugiau viešbučio nuotraukų:

Suitehotel Cannes (nuo 63 eurų už parą, 3 žvaigždutės)

Apie šį prašmatnų viešbutį, esantį Kanų centre, savo komentaruose ypatingai gerai atsiliepia interneto vartotojai. Tačiau į paieškų sistemą vesdami: „Viešbučiai Prancūzijoje“, ar raktažodžius, kurie būtų susiję su šiuo viešbučio pavadinimu, nesupainiokite jo su brangesniuoju „Suite Novotel Hotel Cannes“.

Suitehotel Cannes turi 124 oro kondicionieriais vėdinamų kambarių, kuriuose rasite aukščiausios kokybės patalynę, arbatos ir kavos virimo aparatus, seifą ir telefoną, kuriuo skambinti galėsite visiškai nemokamai (vietiniai skambučiai).

Viešbučiai Prancūzijoje siūlo įvairių gurmaniškų patiekalų, tačiau, kaip jau buvo minėta, Kanuose mėgautis maistu bus pigiau (įmanoma rasti 3 patiekalų pietus nuo 12 eurų). Dėl stiprių kulinarijos tradicijų, maistas Prancūzijoje visada bus patiektas su meile, nepriklausomai nuo to, kiek už jį mokate.

Daugiau nuotraukų:

Hotel Les Cigales (nuo 68 eurų už parą, 3 žvaigždutės)

Viešbučiai Prancūzijoje kai kurių įsivaizdavimuose piešiami kaip dideli ir brangūs rūmai, kuriuose 5 kartus per dieną yra pateikiamos austrės su šampanu grojant klasikinei muzikai. Bet realybė nėra tokia nuobodi, kaip kai kurie gali klaidingai fantazuoti.

Pavyzdžiui Hotel Les Cigales, skirtingai nei kiti Viešbučiai Prancūzijoje, turi vos 19 nedidelių kambarių, kuriuose modernizmas persipynęs su minimalizmu. Tačiau šis vyro ir žmonos valdomas viešbutis klesti. Priežastis labai įdomi: jame turistai paprastai būna tik tuomet, kai nori miego. Šis viešbutis įsikūręs 150 metrų nuo Viduržiemio jūros ir keliasdešimt metrų nuo populiariojo „Ruhl“ kazino, kuriame dažniausiai dingsta turistų laikas ir pinigai.

Mažiau nei penkias žvaigždutes turintys Viešbučiai Prancūzijoje paprastai neturi galimybes savo svečiams pasiūlyti akimirksniu pasiekiamų azartinių žaidimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *