Viešbučiai Suomijoje

Dažnas turistas, pagalvojęs apie tai, kur reikės apsistoti, svečiuojantis kitoje šalyje, savo galvoje iš kerto regi tradicinį viešbutį, švarų kambarį su lova bei televizoriumi bei tualeto ir dušo kambariais. Tačiau kalbant apie tai, kokie yra viešbučiai Suomijoje, nevertėtų būti tokių tradiciškų pažiūrų. Žinoma, jei esate užkietėjęs konservatorius, tuomet kažkokie ekstremalūs ir kiek kitokie, netradiciški patyrimai, jūsų nedomins ir tuo atveju galėsite apsistoti paprastame viešbutyje, kurių Suomijoje taip pat yra pakankamai, tad tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Tačiau, jei iš prigimties esate nuotykių ieškotojas ir trokštate išbandyti kažką naujo, į savo gyvenimą įnešti naujų spalvų – viešbučiai Suomijoje tikrai gali pasiūlyti jums daug. Daug naujų spūdžių, daug gražių prisiminimų, daug fantastiškai praleisto laiko! Tikriausiai vien dėl verta važiuoti į šią šiaurietiškų tradicijų šalį – Suomiją.

Pajauskite gamtos harmoniją

Kaip dažnai Jums tenka užmigti visiškoje tyloje? Kaip dažnai atsibundate nuo upelio sruvenimo ar paukščių čiulbėjimo? Kaip dažnai galite leisti sau eiti miegoti ir keltis kartu su visa gamta, laikytis jos ritmo? Dauguma šiuolaikinių, visiškai į miesto rutiną panirusių gyventojų, kurie lyg laboratorijos pelės nuolatos sukasi tame pačiame rutinos rate, negali pasigirti tokiais malonumais. Tačiau visa tai jūs galite patirti nuvykę į Suomiją, kadangi netradiciniai viešbučiai Suomijoje siūlo visus šiuos malonumus kaip nemokamą priedą prie nakvynės juose. Malonus pabudimas nuo gamtos garsų, Suomijoje yra visiškai įprastas ir normalus dalykas. Nesvarbu ką pasirinksite – apsistoti lediniame viešbutyje, namelyje gamtoje ar stikliniame iglu, visada būsite apsuptas gamtos ir turėsite galimybę pajusti jos harmoniją.

Pasiruoškite kontrastams

Taip, kaip vienos šalys gali būti įvardijamos, kaip kontrastingos ekonominiu atžvilgiu, kuomet šalia prabangių dangoraižių stūkso lūšnos, taip Suomija gali būti vadinama ypač kontrastinga orų atžvilgiu. Visi 4 sezonai čia yra visiškai skirtingi. Žiemos labai šaltos, o vasaros pakankamai šiltos. Viešbučiai Suomijoje yra visiškai prie to prisitaikę, tad nesvarbu kada atvyksite į šią šalį, visuomet rasite sau tinkamą vietelę.

Suomių gyvenimo būdas

Per šimtmečius taip jau susiklostė, kad suomiai gyvena kiek kitaip, nei turėtų gyventi pagal suomiško klimato jiems diktuojamas sąlygas. Per sunkiausią ir atšiauriausią sezoną – rudenį ir žiemą, suomiai sunkiai dirba ir lenkia nugaras. Tačiau kai ateina pavasaris ir orai atšyla, jie ištiesia nugaras ir niekur neskubėdami ilsisi. Suomijos gamta gali jums pasiūlyti fenomeną – neapsakomą kiekį šviesos bei energijos. Šviesios ir saulėtos dienos, nesibaigia naktimi – kadangi vasarą čia jos paprasčiausiai nėra! O šiaurinėje Suomijos dalyje, saulė iš viso nenusileidžia. Šiaurėje dangus nakties metu būna nusidažęs oranžine spalva – tai taip pat yra reginys, kurį pamatyti tikrai verta. Šios nesibaigiančios dienos ir šviesa pripildys jūsų kūną pozityvia energija. Kad ir kaip keistai tai gali skambėti, tačiau jūs norėsite padaryti tiek daug, kiek tik įmanoma, patirti tai, ko iki šiol dar nesate patyręs.  

Išvažiuokite iš miesto – apsistokite gamtoje

Viešbučiai Suomijoje siūlo tikrai labai platų pasirinkimą vadinamųjų netradiciškų viešbučių, kurie yra įsikūrę gamtoje ir yra kiek kitokie, siūlo jums kitokias paslaugas ir pramogas. Jei jūsų kelionė į Suomiją yra pagrįsta ne verslo tikslais, o nuvykę ten tiesiog norite papramogauti ir pailsėti, tuomet visu šimtu procentų patartina apsistoti ne mieste, o kaime. Viešbučiai Suomijoje ir jos kaimuose bus kur kas pigesni, nei viešbučiai tokiuose didmiesčiuose kaip Helsinkis ar Turku. Kempingai Suomijoje dažnai siūlo namelius, kuriuose galite apsistoti. Jų kaina yra ypač žema, tikriausiai žemiausia iš visų viešbučių ir kitų vietų, kur galite apsistoti Suomijoje. Nors ten ir nerasite daug patogumų (pačiame namelyje dažniausiai būna tik keletas lovų ir spintelių, o bendrame svečių name – virtuvė, svetainė, dušai ir tualetai bei skalbykla), tačiau šie nameliai be išimties visada yra apsupti nuostabios gamtos. Jokie kiti viešbučiai Suomijoje nesugebės jums pasiūlyti natūralesnės, žmogaus rankų praktiškai nepaliestos gamtos. Keli didesni kempingo namelių minusai – ten dažniausiai nėra interneto, dažnai (ypač žiemos sezono metu) privažiavimas prie jų gali būti tikrai sudėtingas bei jų negalima užsisakyti internetu iš anksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *