Viešbučiai Švedijoje

Kiekviena šalis turi savas tradicijas ir savus papročius – tai labiausiai priklauso nuo žmonių, kurie saugo juos ir kuria naujus, valstybės piliečių. Švedijoje žmonės labai gerbia praeitį, ją tausoja, myli savo šviesius atsiminimus. Tikriausiai dėl to, dauguma mažų miestelių Švedijoje nėra paliesti globalizacijos ir gyveną ramų ir taikų gyvenimą, tokį, koks yra nusistovėjęs jau nuo senų laikų. Galbūt dėl šios priežasties, ne visada lengva rasti kur apsistoti nuvykus į Švediją, ypač jei yra keliaujama kažkur toliau nuo didžiųjų miestų. Viešbučiai Švedijoje dažniausiai ir būna įsikūrę didesniuose miestuose, o vietas, kur galima rasti nakvynę mažesniuose miesteliuose, nelabai galima vadinti viešbučiais – geriausiu atveju moteliais. Tai toli gražu nereiškia, jog tie moteliai bus baisios kokybės ir juose neįmanoma apsistoti. Švedai yra tvarkingi žmonės, galbūt net tvarkingesni nei vokiečių tauta, tad visada gausite pakankamai padorią kokybę, o ir kainuoti jums tai neturėtų labai daug. Vienintelis aspektas, kad šie moteliai negalės jums pasiūlyti viso plataus paslaugų spektro, kurį gali pasiūlyti viešbučiai Švedijoje. Tad jei norite jaustis kaip ponas kelionės į Švediją metu, mėgautis įvairiais malonumais, tikriausiai turėtumėte sau paieškoti rimto viešbučio ir pasiruošti už jį sumokėti nemažai pinigų. Jei jus domina kelionės į Švediją ir jaučiate kad dar nesate pilnai susipažinęs su situacija, kurią pateikia viešbučiai Švedijoje, tuomet patariame jums skaityti šį straipsnį iki galo, nes jame kalbėsime apie tai, kokie gi yra tie viešbučiai Švedijoje ir kitos, mažesnės vietos, galinčios pasiūlyti jums stogą virš galvos, kuomet svečiuositės nuostabioje ir visapusiškai turtingoje šalyje – Švedijoje.

Kaip jau minėjome, jei norite prabangos, daugybės paslaugų ir aukščiausios klasės – nevažiuokite toli nuo didžiųjų miestų. Geriausias pasirinkimas tokiu atveju žinoma būtų Stockholmas. Tai didžiausias miestas Švedijoje, valstybės sostinė. Jis turi ypatingą reikšmę Švedijai, tiek ir ekonomine, tiek ir kultūrine prasme. Nors miestas nėra toks įspūdingas ir didelis, kaip tarkim Londonas, bet įspūdžių jame tikrai pakaks. Stockholmas yra bene ekologiškiausias miestas Europoje, o tai daug ką apie jį pasako. Šiame mieste gausu parkų ir šilumos, teka upės, yra keletas „žalių“ zonų, tad ir gamtos mylėtojams jis labai patiks. Stockholmas labai modernus, sparčiai įsisavinantis naujausias technologijas ir dėl to labai greitai tobulėjantis. Tai gali ypač sužavėti jaunimą ar jūsų vaikus. Prabangiausi ir didžiausi viešbučiai Švedijoje yra įsikūrę ne kur kitur, bet Stockholme. Viešbučių pasirinkimas čia yra gan didelis – nuo ekonominės klasės viešbučių skirtų verslo atstovams apsistoti, iki prabangių, didžiulių ir puošnių viešbučių atostogaujantiems žmonėms, kurie nori pasimėgauti savo išvyka į Švediją. Kaip bebūtų, net ir paprasčiausias, ekonominės klasės, daug privalumų ir plataus paslaugų rato neturintis viešbutis Stockholme kainuos tikrai ne pigiai. Jūs tikriausiai patys žinote, kokios yra viešbučių kainos Vilniuje – tikrai nemažos, o Stockholme jos kur kas didesnės. Tad jei norėsite apsistoti kiek prabangesniame viešbutyje, su daugiau patogumų ir pramogų visai šeimai, jums reikės tikrai nemažos krūvos pinigų. Tikriausiai nuspręsite apsistoti tik savaitgaliui, nes suma susidarys tikrai nemenka ir sunkiai įkandama eiliniam keliautojui. Jei tik turite galimybę, savo poros dienų apsistojimą viešbutyje užsisakinėkite vidury savaitės – taip turėtumėte sutaupyti pinigų ir nereikės laukti eilėse, nes viešbutis nebus perpildytas. Viešbučiai Švedijoje yra daug pigesni darbo savaitės dienomis, nei savaitgaliais. Taip pat pasinaudokite galimybe viešbutį užsisakyti iš anksto. Šiais laikais kiekvienas turite internetą, o taip pat kiekvienas rimtesnis viešbutis, ypač įsikūręs tokiame mieste kaip Stockholmas, turi savo internetinę svetainę ir joje gali iš anksto užsisakyti kambarį norima data. Taip būsite ramūs ir nuvykus į Švediją jums neteks nerimauti, ar jūsų išsirinktame viešbutyje jums atsiras laisvos vietos ar ne. Galų gale, jei nerandate galimybės užsisakyti kambarį internetu, tuomet galite pasinaudoti savo telefonu – paskambinkite į viešbučio administraciją ir pasiteiraukite apie laisvus kambarius. Problemų susišnekant kilti tikrai neturėtų, nes švedai yra labai išsilavinę žmonės ir visi puikiai moka anglų kalbą.

Viešbučiai Švedijoje yra geri, tačiau ne pigūs. Pigesnis, bet ne ką prastesnis variantas – vykti į Švedijos

provinciją ir apsistoti pakelės užeigose. Jų Švedijoje, kaip niekur kitur yra iš tiesų nemažai. Važiuodami dairykitės užrašų „rum“ arba „stugor“. Dažniausia tai yra atskiri maži nameliai, panašiai kaip kolektyviniai sodai. Nesitikėkite daug prabangos – namelyje paprastai būna tik lovos, spintelės, na ir kartais televizorius, tačiau nuomodamiesi tokį namelį, kartu jūs gaunate raktą į vadinamąjį „service house“, kur yra virtuvė, dušai, tualetai ir visi kiti patogumai, tad gyvensite pakankamai padoriai. Geriausias aspektas yra tas, kad toks namelis už parą jums atsieis viso labo 100 – 200 kronų, kas yra apie 50 litų. Taip pat, tokie nameliai dažniausia būna pastatyti šalia ežerų, tvenkinių ar šiaip vaizdingų vietų, kurių Švedijoje iš ties gausu. Kad ir kur bekeliautumėte, praktiškai visada jus lydės kalnai ir įvairūs vandens telkiniai. Kitas geras dalykas, kurio negali pasiūlyti viešbučiai Švedijoje, bet gali pasiūlyti mažieji išnuomojamieji nameliai – tai lauko pramogos. Gryname ore, mėgaudamiesi nuostabia Švedijos gamta, jūs galėsite žaisti golfą, tinklinį, maudytis specialiose maudymvietėse. Tai tikrai smagu ir sveika. Be to, į daugumą tokių vietų, galima atvažiuoti ir su nameliu ant ratų – taip apsistojimas Švedijoje jums kainuos dar mažiau. Kaip jau supratote, Švedijoje galima apsistoti iš ties pigiai ir pamatyti daug nuostabių vaizdų bei patirti puikių įspūdžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *