Viešbučiai Tunise

Viešbučiai Tunise yra labai įvairūs – čia yra ir gana geros kokybės dviejų ar net vienos žvaigždutės viešbučių, tačiau yra ir nemažai pervertintų viešbučių, kurių kaina yra tikrai brangi, o kokybė – ne pati įspūdingiausia. Taip turbūt labiausiai priklauso nuo to kurorto, kuriame ketinate apsistoti.

Kai kurie viešbučiai Tunise yra pastatyti pagal šios šalies architektūros tradicijas. Pavyzdžiui, Alhambra Thalassapa penkių žvaigždučių viešbutis Jasminos Hammameto kurorte – šis viešbutis Tunise yra pastatytas pagal Mauritanijos ir Andalūzijos civilizacijų principus. Iš tikrųjų, viešbučiai Tunise nelabai skiriasi nuo pačių populiariausių kurortų Europoje ir Azijoje. Ekspertai teigia, jog Tunise viešbučių bendra kokybė yra tik šiek tiek žemesnė už populiariausią Azijos kurortą – Turkiją. Jeigu lygintume kainas, tai pamatytume, kad Tunisas turi nemažą pranašumą. Tiesa, jeigu norite pakeliauti arčiau Tuniso sostinės, tuomet už viešbutį gali tekti susimokėti šiek tiek brangiau, negu, pavyzdžiui Hammameto krašte.  

Ramybė po revoliucijos

Galbūt buvo daug mažiau lenktyniavimo dėl Hammamet kurorto populiarumo šią vasarą – nestabiliame Tuniso Jazmino Revoliucijos sūkuryje, lankytojų skaičiai buvo pranešti kaip mažiausi pastarajame dešimtmetyje. Tuo metu, kai Prezidento Ben Ali sausio viduryje laukė nuvertimas, subtilių šalies turizmo pramonės pakeitimų nebuvo sunku pastebėti, kaip nuolat keitėsi ir viešbučiai Tunise per kelerius pastaruosius metus. Nepriklausomi viešbučiai nuolat lenktyniavo dėl to, kas daugiau žmonių prisikvies į tūkstančius žmonių talpinančias patalpas prie jūros kranto. Nepaisant to, pastaruoju metu viešbučiai Tunise naudoja ir kitokią strategiją, norėdami pritraukti naujus klientus – vietoj to jie traukia skirtingą keliautojo tipą – sudomina šalies žavia istorija ir kultūrine scena kaip, tačiau žinoma, nepamiršti lieka ir paplūdimiai ir mėlynas dangus. Ši nauja viešbučio savininkų strategija yra būdas pranešti apie tunisiečių tapatumą ir autentiškos vietos prasmės meistrišką sukūrimą.  

Pačioje sostinės širdyje

La Chambre Bleue viešbučiai Tunise yra pačioje sostinės širdyje. Šie viešbučiai yra visai šalia Medinų –tokių tradicinių turgaviečių. Medinos liko atviros verslui per visus metus, išskyrus dauguma audringų dienų sausio ir vasario mėnesiais. Spauda tuomet gal sudarė jų svečių daugumą, bet vasara nuo to laiko tiekė naujas pramogas keliautojams, kurie troško pamatyti, kaip naujas Tunisas atrodo po revoliucijos. La Chambre Bleue viešbutis yra tuojau giliai tradicinis ir drąsiai šiuolaikinis, skoningas ir pilnas Tuniso praeities ir jos galimybių; kadangi savininkas Marouane Ben Miled sakė, jog ‘mūsų revoliucija daug gero davė mums, ji palaiko mūsų šalį, todėl dabar mums lengviau pasidalyti gėriu su mūsų svečiais. Revoliucija buvo apie daugelį dalykų: apie atsinaujinimo svarbą, kultūriškai tinkamus viešbučius, ir yra naujas organizuotumo būdas – viešbučiai Tunise organizuoja save, apimdami naują žiniatinklio svetainės sąjungą – 1001 Tunisie – kad dokumentai būtų laikomi saugiai ir viešbučiai Tunise su gausybe jais dirbančių projektuotojų, amatininkų, galerijos savininkų, mažmenininkų ir restorano savininkų galėtų dirbti grupės darbą.

Amel ir Patrick Marguier Dar Sidi Bou Fatma viešbučiai Tunise buvo vienos iš pirmų ypatybių, kurios būtų vėliau pripažintos Tuniso Nacionalinės Turizmo Įstaigos kaip ‘alternatyvus’ turizmo verslas. Komplektas nepaprastai poetiškoje aplinkoje, pražiūrinčioje Tuniso įlanką, tai yra rami vietelė, bet aiškiai, atitinkanti visas šios šalies tradicijas. Su gana tradiciniu, tačiau puikiai išlaikytu interjeru, kuris gerbia tradicinio kaimo namo painų, artimą sustatymą, švelniai pastumdamas jo paprastą dialektą į tekstūruotą modernizmą.  

Būsite aprūpinti viskuo, ko geidžiate

Viešbučiai Tunise turi ir puikų maistą. Pusryčiams gausite rankų darbo citronnade ir naujas bombalouni spurgas, ir pietų rekomendacija apima keturis dinarus kainuojantį couscous piragaitį prie geriausios pietų porcijos. Amel Marguier viešbučiai Tunise entuziastingai laukė porevoliucinės ramybės, bet galima pamatyti, kad Dar Fatma viešbučiai Tunise buvo mažiau paveikti nepastovumo negu didesni viešbučiai Tunise. Tuo pačiu metu, ji pažymi, kad buvo daug žadama atidaryti daug naujų restoranų šiauriniuose priemiesčiuose taip pat kaip ir daugelį parodų ir koncertų, surengtų. Viešbučiuose Tunise galime dažnai pamatyti, kad vietiniai gyventojai dirba virtuvėje, ir naudoja gaminimui tiktai iš Dar HI savo organinio sodo ar vietinių rinkų; kambariai pastumia architektūrines sienas bet taip pat ir atspindi ir tradicinę dykumos struktūrą ir dykumą savarankiškai; prabangūs maisto šiltnamiai yra pamaitinti tiktai iki požeminio šiluminio pavasario; ir yra įdomių amatininko projektų darbų, apimant vienas su Deyma, žinomu šiuolaikiniu mažmenininku. Viešbučiai Tunise yra tikrai gana pigūs ir labai patogūs, o žmonės visuomet šypsosi ir yra labai draugiški. Žinoma, Tunisas, kaip ir kiekviena šalis pasaulyje, turi savotiškų socialinio gyvenimo problemų. Pavyzdžiui, svarstomos problemos tokios kaip vandens per didelis naudojimas, kaimo moterų teisės į autonomiją per darbą, ir mokymą ir darbą jauniems vietiniams gyventojams taip pat. Šios problemos buvo svarbiausiųjų sąraše, ir tuomet verslininkai ir valdininkai nusprendė, kad tai, ko žmonės tikisi, netrukus bus klestintis verslas. Shukor sutinka, kad yra daug įrodymų, kad žmonės būtų įsitikinę. „Laimei mes jau traukiame lankytojus, kurie nori skirtingo tipo viešbučio patirties, ir ne tik buvimo viešbučio teritorijoje palei pakrantę …, mes esame įsitikinę, kad Jazmino Revoliucija bus pradžia labai įdomaus naujo Tuniso, kuris yra ekonomiškai gyvybingas ir viešbučiai Tunise dar keisis, ir tik į gerą. Viešbučio komandose dirba profesionalesni žmonės, o visas Tunisas taps visuomene su daug inžinierių, advokatų, rašytojų, projektuotojų, fotografų ir inteligentijos, kuri pagaliau sugebės išreikšti save laisvai.“

Viešbučiai Tunise – vis nuolat atsinaujinantys ir puikiai suderinti su gyvybinga šios šalies aplinka, tad galima gauti tikrai aukštos kokybės paslaugas už mažą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *