Viešbučiai Turkijoje

Planuojant keliones į Turkiją ne visada pravartu naudotis kelionės agentūros paslaugomis. Priežastis paprasta: į šią šalį lietuviai vyksta dėl karšto klimato ir gerų paplūdimių, o ne dėl lankytinų vietų. O kadangi poilsinių kelionių pagrindą sudaro norimo kurorto ir viešbučio išsirinkimas, padarę tai patys, galite sutaupyti.

Žinoma, ne visi viešbučiai Turkijoje jums kainuos ženkliai pigiau užsisakant juos patiems. Ne paslaptis, kad kelionių agentūros turi pasirašiusios įvairių bendradarbiavimo sutarčių ir gauna ilgalaikių nuolaidų. Visgi tas nuolaidas suteikia tik tie viešbučiai Turkijoje, į kuriuos lietuvių kelionių agentūros pastoviai atskraidina turistų.

Taigi, nusprendę viešbučio pasiūlymų ieškoti patiems, savo variantus būtinai palyginkite su esamais kelionės organizatorių pasiūlymais ir tada spręskite, ką daryti.

Patiems apsistojimo vietą patartina rinktis kruopščiai, mat egzistuoja keletą niuansų, kurie jūsų viešnagę gali paversti ne itin malonia. Pagrindiniai jų: viešbučiai Turkijoje yra pamėgti rusų lenkų ir lietuvių turistų. Tad jeigu norite ramybės ir jus nedomina naujos pažintys, ieškokite atokesnio viešbučio, kuriame kokteilius gurkšnoti galėsite niekieno netrukdomi.

Taip pat pasidomėkite ar yra kokių nusiskundimų apie norimo viešbučio personalą. Yra žinoma, kad viešbučiai Turkijoje samdo darbuotojus, kurie mėgsta užsidirbti „iš šalies“. Pavyzdžiui pradeda šnekėti angliškai ar rusiškai tik tada, kai jiems yra duodami arbatpinigiai. Teko girdėti, kad negavusios arbatpinigių kambarinės vengia pildyti mini barą.

Viešbučiai Turkijoje lengviausiai randami internete

Internete rasite visą reikiamą informaciją apie tai, kurie viešbučiai Turkijoje labiausiai atitiks jūsų skonį bei smulkiau galėsite pasidomėti apie kurorto kainas, maistą bei koks atstumas skiria viešbutį nuo artimiausio paplūdimio.

Jūsų patogumui, paieškoję internete, atrinkome kelis gerus viešbučių pasiūlymus. Pasistengėme atrasti tinkamų variantų kiekvieno keliautojo piniginės storiui. Taigi, viešbučiai Turkijoje yra aprašyti pradedant dviems žvaigždutėmis.

Viešbutis Oasis 2* | Kurortas: Marmaris | Reitingas internete 4/5

Kai kurie viešbučiai Turkijoje savo aprašymais lietuviams gali priminti prie kelio į Palangą stovinčias močiutes su iškabomis: „Nuomojame kambarius – iki jūros 200 metrų“. Mat kaip ir lietuvių močiutės, viešbučiai Turkijoje dažnai skleidžia klaidingą informaciją apie savo atstumą nuo Viduržemio jūros. Tačiau apsistoję vos dviejų žvaigždučių viešbutyje „Oasis“, galite įsitikinti, kad jų aprašyme paminėtas 100 metrų atstumas iki jūros yra tikras.

Šio viešbučio kiekviename kambaryje rasite dušą, oro kondicionavimo sistemą, televizorių, telefoną ir net balkoną arba terasą. Beveik visi viešbučiai Turkijoje

garsėja švara, o šis viešbutis taip pat ne išimtis: kambariai čia tvarkomi kiekvieną dieną, o patalynė keičiama kas trečią.

Viešbutis Muz 2* | Kurortas: Alanija | Reitingas internete 4.1/5

Jeigu tik keli viešbučiai Turkijoje rašo apie save gryną tiesą, tai šis viešbutis bus vienas iš tų. Tai puikiai atsispindi ir geruose apsilankiusių žmonių įvertinimuose (reitingo balas 4.1 iš 5 galimų). „Muz“ viešbutis pastatytas tiesiog ant jūros kranto, prie puikaus Kleopatros paplūdimio. Viešbučiai Turkijoje dažniausiai akcentuoja tik vandens pramogas, bet čia jūsų laukia ir aktyvesnis laisvalaikis: stalo tenisas, biliardas, tinklinis ir kt. Viešbutyje maitina švediško stalo principu, todėl galėsite ragauti visko ir sužinoti, koks įvairialypis ir skoningas yra maistas Turkijoje.

Viešbutis Aquarium Club 3* | Kurortas: Bodrumas | Reitingas internete 4.3/5

Prie Viduržiemio jūros įsikūrę viešbučiai Turkijoje, kaip ir „Aquarium Club, turi vieną malonų bendrą bruožą: kiekvieną vakarą viešbučio baruose ir restoranuose groja gyva muzika. Žinoma, barmenai žiūrės piktai jei ateisite tik koncerto klausyti – tokiomis progomis kokteiliai turi lietis laisvai.

Lankytojų komentaruose aptikome dar vieną malonią pagyrą: „Aquarium Club“, skirtingai nei kai kurie kiti viešbučiai Turkijoje, turi malonų personalą, su kuriuo susišnekėsite tiek angliškai, tiek rusiškai. O paplūdimyje jūsų lauks nemokami skėčiai, gultai, čiužiniai. Tiesa už rankšluosčius reikės palikti užstatą.

Viešbutis Club Falcon 4* | Kurortas: Antalija | Reitingas internete 4.3/5

Turkijoje yra daug kurortų, tačiau dažniausiai juos skiria geras gabalas kelio nuo artimiausio oro uosto. Viešbučiai Turkijoje paprastai neteikia kažkokių ypatingų jūsų atvežimo ir išvežimo paslaugų, todėl šis niuansas yra ypatingai svarbus keliaujantiems ne su kelionių agentūromis.

Dėl šių priežasčių Antalija yra puikus pasirinkimas norintiems sutaupyti už taksi ar kitas transportavimo paslaugas. Pavyzdžiui, nuo viešbučio „Club Falcon“ iki oro uosto yra vos 10 km.

Tačiau Viešbučiai Turkijoje, skirtingai nuo Antalijos viešbučių, gali pasigirti jaukesniais paplūdimiais ir ne tokiu dideliu šurmuliu. Taip pat, nemėgstantiems kelionės į Turkiją metu megzti pažinčių gali nepatikti Antalijoje esančių rusų, lenkų ir kitų lietuvių gausi draugija.

Nepaisant to, ne visi kitų kurortų viešbučiai Turkijoje turi tokį gausų veiklų pasirinkimą. „Club Falcon“ yra du restoranai, penki barai, du baseinai ir vandens kalneliai, gydytojo kabinetas, kirpykla, SPA, įvairios parduotuvės ir kelios konferencijų salės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *